Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Szukam jednej piosenki / teledysku ale za cholerę nie potrafię jej teraz wyguglać. Więc ... to czego jestem pewien to to że nie jest to nowa piosenka, wydaje mi się że ma około 20 lat, tak mi się wydaje przynajmniej, śpiewa ją mężczyzna głosem hmm ... coś pomiędzy tych z Modern Talking a Dave Gahan z Depeche Mode, w tekście jest w refrenie [?!] coś w stylu ''and xxx ohhh [?] xxx to love''. Chyba. A sam teledysk jest o ile pamiętam czarno biały i chyba dzieje się na plaży, jest też chyba jakaś kobieta a może i mężczyzna. I jestem niemal pewien że tę piosenkę okrzyknięto najbardziej seksownym utworem ever tylko coś w netowych rankingach jej nie mogę znaleźć. Ktoś wie czego szukam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej piosenki Stinga którą śpiewał wespół z jakąś kobietą, podobno jest to względnie nowy utwór - ktoś wie może co to za piosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety lub stety to też nie to ale dziękuję za chęci. Okazało się że chodziło o piosenkę Gotye [ szukałem tego ''z polecenia'' innej osoby ... cóż :-P ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 21:42, Tyler_D napisał:

Okazało się że chodziło o piosenkę Gotye

Ja na swego czasu szukałem tej piosenki wśród dyskografii Phila Collinsa i Genesis, ale żeby Sting? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 22:08, Sandro napisał:

> Okazało się że chodziło o piosenkę Gotye
Ja na swego czasu szukałem tej piosenki wśród dyskografii Phila Collinsa i Genesis, ale
żeby Sting? :P

Jeśli chodzi o Somebody that I used to know, to to brzmi przecież zupełnie jak Sting :P A na pewno nie jak Phil Collins, gdzie Ty to słyszysz? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2012 o 19:30, Paluch_222 napisał:

Witam serdecznie

0:38 - gdzieś już to słyszałem, ale wspomnieć tytułu nie mogę. Prawdopodopobnie coś Immidiete
Music lub Two steps from Hell.

http://www.youtube.com/watch?v=hT2aIvX0l04

Z góry (i z dołu też) dziękuję za pomoc.

Czyżby to to http://www.youtube.com/watch?v=d2hRTLdvdnk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować