Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2013 o 15:01, LastOrder napisał:

Jak się mieszka z Bułgarami w pokoju to chcąc nie chcąc słyszy się różne ciekawe utowory.
Wczoraj zasłyszałem wydaje mi się bardziej znany utwór .Refren to było powtarzanie ,,OPA
OPA" . A przed refrenem słowa w stylu polskiego ,,Stasiu".


Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Googlowanie nieraz zajmuje mniej czasu niż dodanie tutaj posta :) Po zapytaniu się wujka o ''opa opa'' wyskakuje -> Antique - Opa Opa -> http://www.youtube.com/watch?v=Dqzrofdwi-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2013 o 10:12, SiDi napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=QWzOtknE8DA
Od 40 (trwa ~50s) sekundy się zaczyna to co zawsze słychać przed każdym ASOTem. Wiem,
że już kiedyś u Armina to słyszałem, ale nie potrafię sobie przypomnieć tego utworu.
Pomoże ktoś?

Armin van Buuren & Markus Schulz - The Expedition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Szukam piosenki z lat 80tych
Śpiewała dziewczyna barwą głosu strasznie podobna do Sandry.

Nazwy zespołu nie pamiętam ale brzmiała jak Tipol
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już o to pół roku temu, ale nadal mnie to męczy.
Może ktoś zna taki spokojny, elektro-popowy utwór, może nawet lekko depresyjny, w którym głos młodej kobiety powoli powtarza co jakiś czas słowo "again". Muzyka, przynajmniej we fragmencie który pamiętam, była dosyć uboga, ale niezwykle klimatyczna. Zarówno pod względem muzycznym jak i wokalnym przypomina mi to ten utwór: http://www.youtube.com/watch?v=mJtM7SRo6l8 z tym że tam wokalistka miała nieco mniej jęczący głos. Anybody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie się coś przypomniało ...

Był sobie kiedyś teledysk [?], utwór był ... chyba taki elektroniczno rockowy [ chyba ], coś w stylu nie wiem ... Franz Ferdinand, Muse. Zaś sam teledysk wyglądał jak kreskówka. Tylko że w 2D i widać tam było postacie damskie jak i męskie wyglądające tak jak te na toaletach czyli takie czarne ''pełne'' ludki, były sceny ''seksu'' i kolejnych porażek głównego bohatera [ upadek ze schodów etc ]. Ktoś coś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

szukam utworu w mixie energy mix 2000
Yomanda - You''re Free ale pod ich disco.... chodzi mi o przeróbke gdzie ten cały specyficzny głos znany na cały kraj coś tam gada i gada .... zapowiada wjazd i krzyczy na całą petardę
"Yomaaaaaaaaaaaannnnnnnndaaaaaaaaaaa"!!!!!

ktoś coś kojarzy ? , pamięta... jakiś link do tego utworu bądź do całęgo setu ?
byłbym wdzięczny

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować