Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Będzie chyba trudno ale spróbować nie zaszkodzi. Polski utwór - coś w klimatach Cool Kids of Death [ Afterparty / Mój komputer jest zepsuty ] czyli rock i trochę elektroniki. Nie pamiętam za wiele z tekstu ale prawdopodobnie było coś w stylu ''w końcu idą święta [?] /// już o mnie nie pamiętasz'' [??]. Nie jestem pewien warstwy tekstowej ale jeśli ktoś ma jakiekolwiek propozycje niech podrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam nadzieje ze komus uda sie odgadnac ta piosenke niegdys sluchalam jej ciagle i chcialam sobie ja posluchac ale niestety nie pamietam ani wykonawcy ani tytulu ale doskonale pamietam jak wygladal teledysk... spiewa ja dwoch murzynkow jeden duzy dobrze zbudowany a drugi nizszy i chudy teledysk krecony jest na jakiejs wyspie ten duzy murzyn jest kelnerem w jakims barze a ten maly probuje poderwac jakas laske na co ten duzy podaje lasce wode i mowi ze to od tego malego i pozniej ten mlody i ta laska to juz na sam koneic wchodza do limuzyny i tak sie konczy teledysk... blagam ludzie bo spac nie moge i przypomniec niestety tez ;/ ktos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była sobie kiedyś jakaś wersja Guns of Brixton The Clash [ prawdopodobnie oficjalna ], może cover ale była ona ... nie wiem jak to poprawnie określić, prawie na bank wolniejsza i bardziej melodyjna [?!]. Ktoś kojarzy jaka to wersja? Any link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w radiu leciała piosenka, dość smutnawa. Jedyne co zapamiętałem to powtarzające się kwestie o ogniu, górze (ogień w górze, ogień pod górą? góra w sensie geograficznym). Ciężko znaleźć to przez google (dominują różne rzeczy z Hobbita), a niestety nie zapamiętałem żadnego fragmentu żeby wygooglować jakiekolwiek lyrics. Jest to być może śpiewane przez czarnego artystę, a przynajmniej taki ma głos. Jakieś sugestie co do tytułu piosenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 13:00, Krytyczny napisał:

Dziś w radiu leciała piosenka, dość smutnawa.

Jeśli pamiętasz, które to radio i o której godzinie, to wejdź na odsluchane.eu i tam najpewniej znajdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, NV znam i to niestety nie jest to. Wydawało mi się, że to jakaś ich własna przeróbka z innej płyty czy coś ale to też ''chyba'' nie jest to - przynajmniej nic takowego i pasującego nie znalazłem. I też wydaje mi się, że słyszałem to na yt ale za cholerę nie mogę tego znaleźć teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 10 lat temu polskie radia puszczały na okrągło dosyć wpadającą w ucho piosenkę. W refrenie kobiecy głos mocno i energicznie śpiewał, a właściwie to niemal krzyczał coś po francusku. Coś w stylu Alizee, z tym że o jeden poziom potężniej. Ktoś coś kojarzy? Pamiętam jeszcze, że pomiędzy tymi energetycznymi refrenami, jeden jest śpiewany bardzo łagodnie, kobieco i delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 12:36, ZnalazlemNemo napisał:

Pewnie coś Chylińskiej albo zespołu O.N.A. Poszukaj na YT może coś znajdziesz ; )

Na 100% nic polskiego. Jakaś młoda dziewczyna o francuskich korzeniach. Mocniejsze od Alizee, ale mniej dyskotekowe od Kate Ryan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 13:34, ManweKallahan napisał:

może coś znajdziesz :)

Niestety nie znalazłem, ale przypomniało mi się sporo fajnych hitów z dzieciństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kawałka którego urywek zasłuchałem gdzieś na mieście.
Melodia podobna trochę do nuty z bardzo starego kawałka "Sun of Jamaica", kołacza mi się jakieś wyrywkowe słowa coś w ten deseń [zakładam, ze w refrenie] : i''ll tell all my friends, we fight till the end tak +/-
Jestem ciekaw całości :) Jak ktoś coś kojarzy to z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować