Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Hej, szukam pewnego artysty - rapera. Trafiłem kiedyś (ładny kawałek czasu temu) na jego utwór w internecie i za nic nie mogę go odszukać. Bit i słową krążą mi niewraźnie w głowie więc muszę podążać śladem wykonawcy: polski raper z charakterystycznym głosem i jako szczególny znak charakterystyczny (jeśli dobrze pamiętam) miał wytatuowany klucz wiolinowy na szyi . Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - każda wskazówka będzie cenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnej piosenki, która kiedyś często leciała w radio. Teledysk wyglądał tak, że facet w długich włosach grał na gitarze, z której leciały fale dźwiękowe i przez te fale inni ludzie zaczęli tańczyć. Chyba była to jakaś latynoska piosenka, ale mogę się mylić. W teledysku był jeszcze jakiś dziadek, których chyba siedział na krześle, a wokół niego tańczyły dwie kobiety. Stary utwór, ale bardzo znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem piosenkę w radiu, ale nie mam zielonego pojęcia, co to. Wiem tyle, że wokalista miał głos w stylu Rojka z Myslovitz, refren był śpiewany przez dzieci i było w nim coś w stylu "niczego nie muszę, wynoś się", a w tekście pojawia się przekleństwo, bo było ocenzurowane głośnym piknięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
poszukuje piosenki: w refrenie jest tekst "czuje, że coś zaiskrzy między nami", śpiewana w stylu reegae/hip-hop. Często leci na krk.fm? Ktoś moze zna tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwór z lat osiemdziesiątych, wykonany przez bardzo znaną piosenkarkę, teledysk nagrany na pokładzie USS Misouri albo Alabama, z aktywnym udziałem załogi. Ktoś mi odświeży pamięć i przypomni nazwę ;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło wpisać w guglu ''uss missouri music video'' albo ''uss missouri official music video''. I to był bodajże 2 wynik wyszukiwania, tak na przyszłość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować