Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

W piosence której szukam, używane były różne wypowiedzi polityków, ogólnie taka polityczna, pamiętam na początku były słowa "od wschodu na zachód", albo na odwrót, było tez ze ktoś zatapia platformę, kojarzy ktoś ten tytuł?

Taka rapowa, dawno jej słuchałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natrafilem w radiu na utwor tatu "Friend or Foe". O ile sam kawalek wydal mi sie co najwyzej sredni, to sluchajac refrenu mialem male deja vu (chodzi o motyw muzyczny, nie slowa). Wie ktos moze, czy i ew. w jakiej piosence uzyto go lub czegos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 12:50, conradzik napisał:

Ostatnio natrafilem w radiu na utwor tatu "Friend or Foe". O ile sam kawalek wydal mi
sie co najwyzej sredni, to sluchajac refrenu mialem male deja vu (chodzi o motyw muzyczny,
nie slowa). Wie ktos moze, czy i ew. w jakiej piosence uzyto go lub czegos podobnego?


Utwór jest autorski a jako że płyta z której pochodzi została wydana w 2005 roku to zapewne usłyszałeś go już gdzieś wcześniej i stąd to skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 14:50, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Utwór jest autorski a jako że płyta z której pochodzi została wydana w 2005 roku to zapewne
usłyszałeś go już gdzieś wcześniej i stąd to skojarzenie.


Owszem, slyszalem ten utwor wczesniej, jednak juz wowczas mialem takie wrazenie. Ostatnie odsluchanie przypomnialo mi tylko o calej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2015 o 18:52, Prince_Miki napisał:

Dreams Were Made - Darren Loveday.

Dzięki! ;) Teraz się obczaiłem, że miałem to zalinkowane w mailu. Dziwne ten mój szef maile pisze. Najpierw mówi, żebyśmy się odezwali jak wyczaimy piosenkę, a w tym samym mailu daje jeszcze link do niej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wielu trudów i pomocy aż trzech różnych aplikacji, udało się rozpoznać jedynie dwa utwory. Ale co tam, lepszy rydz niż nic. ;P

Dnia 10.11.2015 o 12:58, Rick napisał:

10:31?

Blue Skies And Shades - Michael Holborn & William Henries.

Dnia 10.11.2015 o 12:58, Rick napisał:

19:06?

Final Thread - Michael Holborn & William Henries.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2015 o 17:43, Prince_Miki napisał:

Mimo wielu trudów i pomocy aż trzech różnych aplikacji, udało się rozpoznać jedynie dwa
utwory. Ale co tam, lepszy rydz niż nic. ;P



Jasne, dobre i to. ;) Dzięki wielkie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem sprecyzuj, od którego konkretnie momentu rozpoczyna się szukany utwór, Sir Bravehearcie. ;P

Udało mi się rozpoznać tylko jedną nutkę, która zaczyna się od 1:00. Jest to Black Blade - Two Steps from Hell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2015 o 23:19, Prince_Miki napisał:

Następnym razem sprecyzuj, od którego konkretnie momentu rozpoczyna się szukany utwór,
Sir Bravehearcie. ;P

Gdybym chciał sprecyzować to bym sprecyzował. :P Nie napisałem utworu a utworów..... ale nevermind. Jeden z nich udało Ci się "namierzyć" Swoją drogą to niezły ze mnie apacz.... jak mogłem nie poznać "Dwóch kroków od piekła" -.- Czas iść spać i tak na 30 godzin do trumny ;-)
Ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, drobnej pomocy potrzebuję :)
Piosenka coś pomiędzy Popcorn Hot Butter https://www.youtube.com/watch?v=2DAiZWzahDI a Ucieczką z Tropiku Marka Bilińskiego https://www.youtube.com/watch?v=kYK2v-QqE4A
Tyle, że nie utwór instrumentalny, kojarzę wokale modyfikowane vocoderem lub czymś podobnym. No i kojarzy mi się coś jak linia montażowa w fabryce, taka kreskówkowa i dość schematyczna (albo w klipie była albo w jakiejś reklamie użyto tego utworu). I raczej coś starszego, na pewno sprzed 2000 :). Ktoś coś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować