Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Szukam pewnej piosenki. Nie wiem o niej właściwie nic poza tym, że w którymś momencie kobiecy głos powtarza słowo "again". Styl, tempo, brzmienie bardzo podobne do kawałka "Again" Archive, być może jest to nawet jakiś cover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto mi poda nazwę utworu, którego teledysk rozgrywa się w kinie (możliwe, że zespół przenosi się też do scenerii znanych z filmów), a gatunek to rock/metal? ;-) Właściwie to nie pamiętam z utworu ani jednego słowa czy riffu, ale pamiętam za to jedną scenę z teledysku, więc może uda mi się go rozpoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to nie to. Dziękuję jednak Tobie oraz Traitorowi za pomoc ;-)

Przypomniałem sobie kilka szczegółów:
- utwór na 90% pochodzi z lat 80./90. (bardziej stawiałbym na to pierwsze),
- jak przez mgłę widzę członków zespołu, których wygląd przypomina styl dowolnego zespołu glam metalowego (nie jest to jednak nic pewnego, nie chciałbym obrazić jakiejś legendy heavy metalu porównaniem do glamowca ^^),
- możliwe, że w pewnym momencie na ekranie było dużo wody (obstawiam powódź w kinie lub wodę wylewającą się z ekranu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnego utworu.

To jakaś chilloutowa elektronika [ coś w stylu Moby''ego powiedzmy ] - utwór na bank był kiedyś w jakiejś reklamie ale niestety nie pomnę już czego. Utwór to właściwie kilka sampli zapętlonych + elektroniczno-kobiecy głos ''śpiewający'' coś w stylu bodaj - ''another day ... just believe it''. Myślę że to dość znane jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Nie mogę się doszukać tytułu muzyki jaka leci pod koniec filmu Panaceum(Steven Soderbergh). Ten tytuł leci 2 razy w filmie, pierwszy raz jak Emily pierwszy raz lunatykuje i puszcza muzykę [właśnie tę] w środku nocy. Kawałek jest jungle mocne basy i soczyste dźwięki, chce się przy niej bujać ;p Drugi raz leci pod sam koniec. Może ktoś kojarzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 16:34, necron1501 napisał:

16. St. Luke’s (1:23)
17. Take Back Tomorrow (End Title) (2:21)
18. The Forgotten People – Thievery Corporation (3:12)

Tu masz 3 ostatnie utwory.


Dzięki, to ta ostatnia!
wrzucam linka na yt jak by ktoś chciał posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=OmJ5MLhGxoI

pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest ta piosenka ale te wersje które wyguglałem to były inne, tzn w moim odczuciu wolniejsze. A tu jest to takie mocne, skoczne. Więc zastanawia mnie jaka to wersja i czy to jest tylko stworzone przez kogoś tam na potrzeby filmu, jakiś cover czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować