Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Im dłużej tego słucham, tym bardziej jestem pewien ;] I nikt mnie nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj jak pierwszy raz wszedłem na tą stronę http://www.death-ring.kw.pl/. Moje uszy usłyszały wtedy niesamowitą muzykę, która naprawdę odciskała na człowieku swoje piętno, kiedy wchodził na ring po raz pierwszy... :) Niestety na tamtej stronie nie ma już tej muzyczki. Tutaj też pojawia się moje pytanie. Czy ktoś przez wielki przypadek może kojarzy tą stronę i tamtą muzykę, albo ma chociaż pomysł, gdzie mógłbym ją znaleźć? Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa główny motyw z Piratów z Karaibów? Jego przeróbka hula teraz po necie, ale mi chodzi o oryginalną wersję ^_^ Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn dziś wspominał o jakimś dobrym utworze z filmu Inflirtacja coś jakby takie połączenie rocka z irlandzką muzyką ( tak to określił ) zna ktoś ten kawałek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem obejrzeć filmiku, bo mam problemy z netem, ale wnioskując po komentarzach - prawdopodobnie chodzi Ci o Delinquent Habits - Return of the Tres. Swoją drogą super kawałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki. Widziałem tylko teledysk i wyglądał on tak:

na wysokim wieżowcu (na krawędzi dachu) stał mężczyzna i patrzył w dół. Na dole pod tym budynkiem stoi jego dziewczyna i zauważa go po czym zaczyna krzyczeć. On jednak skacze i w trakcie skoku zostaje ukazane ich wspólne życie (takie spowolnienie). Ona się modli, żeby nic mu się nie stało, razem z przechodniami, którzy zauważają tego faceta. Kiedy jest już prawie na samym dole nagle otwiera spadochron, na którym widnieje napis " Do you marry me?" I to tyle. Wykonawca tej piosenki jest dość podobny do Jona Bon Jovi.

No to tyle. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 15:49, danielbr napisał:

Wie ktoś może co za nuta leci w 0:48 tego filmu?
http://www.youtube.com/watch?v=ddh8pgX_Cds&feature=related


Czy kiedykolwiek przed zadaniem pytania Tobie podobni zaczną do cholery w końcu sprawdzać komentarze pod filmikami? :/

http://www.youtube.com/watch?v=LOOl08NQWU8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie. Teraz gra o mistrzostwo. Tylko nie padnijcie od nadmiaru informacji :P Daawno temu, jakieś 2-3 lata temu, na vivie albo jakimś szicie podobnym do tego leciał taki teledysk (uwaga!): była farma. Świeciło słońce. Zespół rockowy, image taki typowy amerykański rock. Dobra teraz rzuce czymś czego nie jestem pewien. Woklaista był CHYBA długowłosym blondynem. Słowa leciały mniej więcej tak(refren) there is a place(?) where nobody cry/die albo coś w ten deseń. Jak ktoś to podrzuci jest miszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować