Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

męczy mnie to od dwóch dni mam nadzieje że ktoś wie o co chodzi. Szukam nazwy piosenki, dosyć znanej sprzed paru lat, kiedyś czesto leciała na vivie . Pamiętam tylko teledysk z animowaną, bajkową grafiką który zaczynał sie na plaży. Refren śpiewała jakaś laska : P Wiem że bardzo ogólne informacje ale naprawde wiecej nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:00, Damianuss1 napisał:

http://damianuss89.wrzuta.pl/audio/a1ThktgO2b5/cotozamuza

Proszę o pomoc w znalezieniu tytułu tego utworu! Bardzo mi na nim zależy, link wyżej
to jedyna co udał mi się nagrać telefonem.


Mógłbyś postarać się troszeczkę o lepszą jakość?:)
jestem pewien ze gdybyś to poprawił to bym ją znalazł :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 18:43, Lukas813 napisał:

Wie ktoś może jak się nazywa ta melodia co leci często w programie popcorn tv na TV Puls??


Wyszukaj na youtube albo video google i daj link, skąd mamy wiedzieć o jaką muzykę ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu piosenki. Akcja teledysku rozgrywa się na plaży, występuje tam czarny facet w koszulkach z grafikami (min. jedna różowa i zółta, której grafika wygląda jak pacman) i czarna dziewczyna ubrana w bikini. O ile pamiętam, to facet śpiewał o dziewczynie. Piosenkę często można usłyszeć w radiu lub w tv.


Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej aktualne i wielkie dzięki bo piosenka jest sroga, ale myślałem raczej o czymś bardziej.. hm. Romantycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam tytułu piosenki. Teledysk wyglądał tak, dzieciaki(2: Biały i afro amerykanin) nie poszły do szkoły i zorganizowały sobie casting na którym tańczyło dużo ładnych dziewczyn:) Kojarzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować