Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 20:01, Tyler_D napisał:

to nie jest przypadkiem jakiś kawałek Cannibal Corpse?

Nie znam tego zespołu, ale poszperam trochę w necie, może to faktycznie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pewności że to CC są to nie mam ale jestem pewien że też to słyszałem nieraz tylko ni cholery nie mogę sobie przypomnieć gdzie. A bardzo chętnie bym się dowiedział co to za kawałek i wykonawca więc dopisuję się do prośby - jak ktoś wie niech linknie czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie to będzie któraś z tych:

Level 70 Elite Tauren Chieftain - Raise Some Hell
Level 70 Elite Tauren Chieftain - Up The Night
Level 70 Elite Tauren Chieftain - Rogues Do it From Behind
Level 70 Elite Tauren Chieftain - Power of the Horde (występowała w napisach końcówych w Reign of Chaos)
Level 70 Elite Tauren Chieftain - I Am Murloc (powstała po premierze WoW-a, więc wątpię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... mam... taki troszke dziwny problem... Otóż przysniła mi sie piosenka.. znaczy fragment (wiem juz głupio brzmi XD) i zastanawiam sie czy to gdzies zaslyszana i podswiadomie wykorzystana na potrzeby mojego "drima" czy tez sie jakos tak sama wymysliła...
Hm.. wiec tak, wydaje mi sie ze słyszana czesc była refrenem, gdzie chórek z dominacja głosów zenskich (nie jestem pewien czy wogle występowały tam głosy męskie), śpiewające cos w stylu "one day u find us" gdzie w przerwie pomiedzy wokalem występował instrument ktorego nazwy zapomniałem, lecz mozna by go nazwac grzechotką...
Powiedziałbym ze było to metrum 4/4 gdzie własnie owa grzechotka slicznie zaznaczała sobie 4 cwierćnuty w takcie wymieniajac sie z wokalem...
Przygrywały jeszcze jakies bębny, troszke jakimis "bongosami" mi zalatywało... i hm.. jeśli tam sie pojawiła gitara.. a wydaje mi sie ze tak, to była to gitara klasyczna...
Uff sie rozpisałem troszke, mam nadzieje ze ktos to wogle zrozumie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w bodaj Radiu Zet był taki konkurs "piosenki połączone", czy coś. I były dwie piosenki: "bongo bong" Manu Chao i jakaś francuska. Słuchaliście tego? Zna ktoś nazwę tej drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 18:29, Tokkarian napisał:

Wczoraj w bodaj Radiu Zet był taki konkurs "piosenki połączone", czy coś. I były dwie
piosenki: "bongo bong" Manu Chao i jakaś francuska. Słuchaliście tego? Zna ktoś nazwę
tej drugiej?

Jedyna francuska piosenka, która kojarzy mi się z Bongo Bong to Je ne t''aime plus tego samego wykonawcy.
http://www.youtube.com/watch?v=BvdhOdd4UmU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sprawa jest poważna.
Otóż pół roku temu znalazłem na YT świetny kawałek. Slide`owa gitara, coś bluesowo-rockowego. 2 najpopularniejsze filmy na YT z tym utworem - jeden to wersja live z jakiegoś klubu, a drugi to utwór z albumu, na tle Terminatora 2.
Są jeszcze 2 "niepewne" fakty: nazwisko wykonawcy być może miało w sobie "good", a tytuł "dog".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miały być podobne piosenki, tylko coś je łączyły- tu akurat była Francja. Piosenkę znalazłem przed chwilą na stronie radia zet, ale dzięki za chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 18:29, Tokkarian napisał:

Wczoraj w bodaj Radiu Zet był taki konkurs "piosenki połączone", czy coś. I były dwie
piosenki: "bongo bong" Manu Chao i jakaś francuska. Słuchaliście tego? Zna ktoś nazwę
tej drugiej ?


Ta druga to pewnie Stromae - Alorse on danse. Trafiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2010 o 03:10, Perry_Cox napisał:

Będzie nagroda.


Jak wskakują do basenu to Fall to sorrow The Rifles a jeżeli chodzi ci o tą piosenkę na końcu to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie o to mi chodziło, dziękować :) Mam nadzieję, że jesteś bardzo zadowolony z siebie z bezinteresownej pomocy bliźniemu, bo to uczucie jest twą nagrodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować