Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Szukam dwóch utworów ale jest tylko w stanie opisać pobieżnie ich teledyski:
1. Pojawiają się trzy postacie. Astronauta w kosmosie, murzynek w turbanie podróżujący na słoniu przez pustynię ( kreślący jakąś mapę takim patykiem na piasku w pewnym momencie), i panna znajdująca się w jakiejś dżungli. Murzyn pod sam koniec znajduje chyba trójkąt, panna na lace wielką kostkę a astronautę oślepiają jakieś promienie

2. Jest miasto, pochmurny dzień i jakieś zamieszki. Policja okłada się z manifestującymi ,a w tym rozgardiaszu śpiewa dwóch typków ( jeden z nich śpiewa coś w styl HEY, every day ,every midnight... ). Pamiętam też że przez teledysk przewija się mała dziewczynka która w pewnym momencie zaczyna krzyczeć z taką siła że wszystkich na dokoła przewraca na ziemię.

Byłbym szczególnie wdzięczy za pomoc z tym drugim utworem. Słyszałem go raz kilka lat temu ale sama melodia dudni mi w uszach do dziś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 20:22, Angar0 napisał:

2. Jest miasto, pochmurny dzień i jakieś zamieszki. Policja okłada się z manifestującymi
,a w tym rozgardiaszu śpiewa dwóch typków ( jeden z nich śpiewa coś w styl HEY, every
day ,every midnight... ). Pamiętam też że przez teledysk przewija się mała dziewczynka
która w pewnym momencie zaczyna krzyczeć z taką siła że wszystkich na dokoła przewraca
na ziemię.


Dawno temu widziałem teledysk piosenki From The Inside w wykonaniu Linkin Park. Jest pochmurny dzień, są zamieszki, policja chyba też jest, ale zamiast dziewczynki jest chłopiec (krzyk i fala uderzeniowa występują). Twoje "Hey, every day, every midnight" kojarzy mi się z "Take everything from the inside". Sprawdź sam.

http://www.youtube.com/watch?v=YLHpvjrFpe0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten utwór. Zważywszy na to że widziałem ten teledysk tylko raz kilka lat temu to i tak poszło dość szybko :P
Dzięki wielkie wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piosenka Hey lub Nosowskiej, kiedyś była bardzo popularna. W teledysku był nastolatek, który chodził z małym misiem, pluszowym. Wie ktoś jaka to piosenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podać tytuł końcowej piosenki z "Lotu Skazańców/Con Air"? "Występowała" ona także wcześniej gdy więźniowie tańczyli w samolocie. Wtedy rzeźnik mówił: "Wiesz co to jest ironia? Gdy banda debili bawi się w samolocie przy piosence zespołu, który zginął w katastrofie lotniczej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 13:09, Elminster napisał:

Możecie mi podać tytuł końcowej piosenki z "Lotu Skazańców/Con Air"? "Występowała"
ona także wcześniej gdy więźniowie tańczyli w samolocie. Wtedy rzeźnik mówił: "Wiesz
co to jest ironia? Gdy banda debili bawi się w samolocie przy piosence zespołu, który
zginął w katastrofie lotniczej".

Lynard Skynard - "Sweet Home Alabama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować