Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Trochę inne pytanie.
Jak sobie jest piosenka Wild World Cata Stevensa. Czy jakiś zespół rockowy,a lbo metalowy tego nie śpiewał (coś w stylu G''n''R)? Bo coś mi chodzi po głowie, jakby tak, ale nie wiem w końcu. Wpisuje w googlach, na laście, itunes i nic nie mogę znaleźć. Albo tego nie śpiewał żaden taki zespół, albo nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 00:03, Markush napisał:

Trochę inne pytanie.
Jak sobie jest piosenka Wild World Cata Stevensa. Czy jakiś zespół rockowy,a lbo metalowy
tego nie śpiewał (coś w stylu G''n''R)? Bo coś mi chodzi po głowie, jakby tak, ale nie
wiem w końcu. Wpisuje w googlach, na laście, itunes i nic nie mogę znaleźć. Albo tego
nie śpiewał żaden taki zespół, albo nie wiem co...


http://www.youtube.com/watch?v=31k_DB8KVQM

owszem mr big to zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 00:11, hammerfall87 napisał:

owszem mr big to zrobil :)

O ja... Tak mi się spać chce, że myślałem, ze to jakiś raper i nawet na to nie patrzyłem... Czemu ja tak pomyślałem? Bosh. Ide spać...

Dzięki wielkie i dobranoc.
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ja mam wielki problem i pytanie. Od kilku godzin uslyszalem piosenke na Esce Rock i niestety nie wiem kto spiewa ani jaki jest tytul. Piosenka jest spiewana przez kobiete (wydaje sie dosyc stara po glosie), jest wolna i WYDAJE mi sie, ze w refrenie jest "forgive me". Jesli ktokolwiek ma jakiekolwiek pomysly to prosze sie podzielic :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem You Can Dance i pewien młody chłopak tańczył przy dosyć fajnym utworze. Piosenka była wolna i spokojna, a ze słów jakie pamiętam w refrenie było chyba "you don''t know me", albo "you don''t own me". Mam nadzieję, że ktoś będzie wiedział co to za utwór, bo bardzo przypadł mi do gustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano (jakoś między 8:10 a 8:20) w radiu leciała piosenka, z której zapamiętałem powtarzające się w refrenie słowo "pikabu" ("peekaboo"?). Było też coś w stylu "I wan to stay with you". Darujcie sobie odsluchane.eu, nie znam stacji, a przeglądając kilka najpopularniejszych jakoś nie potrafiłem tego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pikabu"? Powiem Ci szczerze, że coś mi się kojarzy, ale taki męski niski głos to śpiewał? Bo jak tak to rozmawiamy o tej samej piosence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować