Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 20:17, Adikarius napisał:

Nie, to jest The Beatles.

Jakiś link do YT z wykonaniem Beatlesów? California Dreaming to flagowy utwór The Mammas & The Papas. Być może The Beatles nagrali jakiś cover, ale mimo tego, że posiadam praktycznie większość ich albumów jakoś go nie słyszałem. A nawet jeżeli już, wersja z filmiku na 100% jest wykonywana przez The Mammas & The Papas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna tytuł piosenki bo znam kawałek tylko tekstu: Just a dream nananana albo it was only just a dream i dalej nanananana . Dodam jeszcze ze to jest taka wolniejsza piosenka. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam piosenki, do której został nagrany również teledysk, w którym czarnoskóry pan idzie sobie na przystanek autobusowy, później czeka na autobus, a na końcu busik podjeżdża i pan wsiada. Przed właściwym utworem gość sobie coś tam podśpiewuje, na końcu zaś śpiewa coś w stylu "here''s my bus" albo "there''s my bus". Próbowałem znaleźć po tych słowach, ale nie udało się. Nie jestem też pewien gatunku, był to jakiś najprawdopodobniej chillout albo hip hop (mniej prawdopodobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w telewizyji leciał teledysk, spokojna muzyka, takie małe stworki (może ufoludki, nie pamiętam) przechadzały się wśród ludzi ze znakami w rękach (znaki w stylu tyczki, a na końcu tablica z napisem), napisane coś w stylu "Look at me". Ktoś kojarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować