Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Another request.

Gdzieś po głowie telepie mi się jakaś techniawowo-dance''owa piosenka z lat 90tych. Coś mniej więcej podobnego do "It''s like that" Run DMC ale zdecydowanie bardziej dance''owe z techniawkowymi wstawkami. No i w refrenie było coś w stylu: "yeah, there is it?" czy coś podobnego, nie pamiętam dokładnie. Kojarzy ktoś co by pasowało pod ten opis [ uprzedzam że nie wszystko musi być tak jak napisałem, pamięć już nie ta ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam dość nietypowy problem. Bo szukam artysty który wystąpił w 2010 roku na pierwszej gali France Football i Fifą gdzie przyznawano nagrody za najlepszego piłkarza roku. i tam śpiewał taki gość pogrywając na fortepianie. I właśnie chciałbym się dowiedzieć jeżeli ktoś tą galę pamiętał jak ten gościu się nazywa i jaką piosenkę śpiewał. W linku poniżej krótki opis tej gali.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/zlota-pilka-fifa-lionel-messi-najlepszym-pilkarzem,1,4100662,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zapytałem się w tym temacie o piosenkę, której słów nie pamiętałem, a refren szedł mniej więcej tak: "la la la li laj" :D Kilka dni temu przez przypadek natrafiłem na ów nie dający mi ongiś spokoju utwór. To "Stumblin''in" Chrisa Normana i Suzi quatro. Nie wiem, jak mogliście tego nie wiedzieć ;) Sęk w tym, że na imprezie, gdzie wpadł mi w ucho, był w nieco lepszej od oryginału wersji (według mnie). Po prostu miał większe Pi***cie :) m.in. refren zaczynał się od kilkukrotnego (chyba 3x) powtórzenia słów "Our love is alive''. Nie mogę coś tej zmiksowanej wersji znaleźć i zaczynam podejrzewać, że to sprawka dj''a :/ Czy taki mix istnieje naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 19:56, conradzik napisał:

Nie wiem, jak mogliście tego nie wiedzieć ;)

Pewnie dlatego, ze w tej piosence NIE MA w refrenie "la la la li laj'' ;-)

Dnia 13.09.2011 o 19:56, conradzik napisał:

Czy taki mix istnieje naprawdę?

Stare piosenki jak juz maja remixy to raczej remixowane sa wlasnie jedynie na imprezkach. Ale samej piosenki nie kojarze, wiec moge sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, jaki tytuł ma dubstepowy kawałek, który pojawia się w przerwach na VH1? Znam melodię, ale za Chiny Ludowe nie wiem, kto ją wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 12:18, LESZ3u napisał:

Wie ktoś, jaki tytuł ma dubstepowy kawałek, który pojawia się w przerwach na VH1? Znam
melodię, ale za Chiny Ludowe nie wiem, kto ją wykonuje.



1. Muse - Resistance
2. Midnight Oil - Beds Are Burning
3. Mick Jagger & Lenny Kravitz - God Gave Me Everything
4. The Black Crowes - Remedy
5. Madonna - La Isla Bonita
6. Sade - Babyfather
7. Alice In Chains - Would
8. Living Colour - Love Rears it''s Ugly Head
9. The Doors - Break on through

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować