Zaloguj się, aby obserwować  
Vastor

Jaka to piosenka?

2529 postów w tym temacie

Mam dosyć nietypowe pytanie. Swojego czasu na YT zamieszczony był filmik, który miał w nazwie (PARIAS Tede Peja Diss Molesta) Wtedy jeszcze nie zwróciłem na nią uwagi, ponieważ była w języku rosyjskim i poprostu przeszła mi objętna, ale ostatnio sobie o niej przypomniałem. I teraz prosiłbym was o pomoc w znalezieniu tego utworu.
Z tego co pamiętam, do utworu był teledysk, który zaczynał się nad jakąś rzeką, w tle miasto, most i w tej scenerii rapował pierwszy raper ( jego zwrotka zaczynała się na coś w stylu "wot" i było cos o lubieniu ;)) natomiast następny rapował na dachu jakiegoś wieżowca. Było ich trzech. Teraz na YT jest piosenka, która ma podony tytuł, jednak nie o tą mi chodzi. Z góry dzięki za pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, to znowu ja, znowu z problemem z lat 90. :)
Ktoś zna tytuł piosenki, która miała taki teledysk:
Dyskoteka futurystyczna, mnóstwo ludzi tańczy przy stroboskopach itp, jest kolorowo, wesoło, ale nagle coś się dzieje i wszyscy mdleją, bodajże przez jakiś usypiający lub trujący gaz lub inną substancję...
?
Tyle pamiętam z tej piosenki, ani melodii, ani słów, nic więcej niestety. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 19:36, Kardithron napisał:

W Chłopaki Nie Płaczą Kuba Brenner odgrywa na skrzypcach pewien motyw z muzyki klasycznej.
Interesuje mnie tytuł tego utworu.
Słychać go na poniższym fragmencie filmu w 01:26.
http://www.youtube.com/watch?v=1p6LRQRe5ds



Hejka :) tez szukałam tego kawałka... i w końcu znalazłam!!
http://www.youtube.com/watch?v=PZ307sM0t-0
Paganini Caprice No 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka fajna, bardzo lekka i przyjemna piosenka Laid Back. Gra tam delikatnie saksofon, słychac momentami gitarę a w słowach czesto pojawia się "no worries". To nie Sunshine Reaggae. Wie ktoś jak nazywa się ta piosenka?
Dzięki z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 18:59, Pietro87 napisał:

Mogę mówić, ale za chęci ;p. Gratki za dość szybkie skojarzenie tego. Osobiście szukam już tego któryś dzień, po swoich znajomych głównie, i jakieś 40min temu mama wpada do pokoju krzycząc, że to "aaaaa lallaa daj mi tę noc" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że się znalazło xD
Też z marszu mi się skojarzyło z jakimś typowo weselnym starociem, ale zanim zaskoczyłem minęło trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować