Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozkmina na weekend: Kojima, Meier, Molyneux i inni. Zmierzch bogów

26 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2015 o 20:21, Henrar napisał:

> PS: wyobrażacie sobie Starcrafta na konsole? ... MA-SAK-RA !!!
Jak najbardziej, ba, nawet w niego grałem na amerykańskim N64. Tak, Starcraft na konsolę
(jedną) jak najbardziej wyszedł ;)


I co, fajnie było? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo, tak.

Nie było Koreańczyków, więc można było grać swoim tempem. Problemem było to, że wycięli mnóstwo dźwięków z gry, żeby zmieścić grę na kartdridżu. No i była możliwość grania w dwie osoby na jednym ekranie, co też było całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 20:16, Don_Sosneone napisał:

Mam natomiast nadzieję, że Feargus i spółka uśmiechną się do Hoeniga przy robieniu Pillarsów
2. Wyobrażacie sobie PoE z muzyką Hoeniga?

Zrobiłem porównanie muzyczne PoE z innymi grami gatunku, bo w soundtrackach jestem dość dobrze osłuchany. Niektóre ścieżki są niemal żywcem wyniesione z dorobku Michaela. Przedstawiłem je z odpowiednimi linkami w swojej pseudorecenzji na pseudoblogu w akapicie "syntetyczna orkiestra":
http://sentimentalistone.blogspot.com/2015/04/drugie-przyjscie-mesjasza.html
Najwięcej podobieństw słychać w motywach bitewnych, zwłaszcza oznaczonym jako Combat C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 20:21, Henrar napisał:

Jak najbardziej, ba, nawet w niego grałem na amerykańskim N64. Tak, Starcraft na konsolę
(jedną) jak najbardziej wyszedł ;)


jaka była data wydania? Tzn. ile po wersji PC? O, kurcze tak szybko w 2000/2001? Pamiętam, że był Diablo na pierwszego PSa. Ale strasznie się grało. Natomiast trójeczka działa całkiem dobrze = wyszła im na konsole nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam StarCrafta na N64! Co prawda widziałem tylko screeny w Resecie, ale zdziwienie było niezłe. Podobnie jak z Diablo 1. Ostatnio tak Brian Fargo zaskoczył Wasteland 2 na konsole - tego się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmierzch nie tylko bogow, ale i i legend - calych studiow - bioware,rockstar, blizzard itd. czyli w sumie serii gier(bo zwykle co nowa gra to ma te same podstawy "rozgrywki) - kiedys robili hity, teraz gry do pykania, a moze owe hity tez byly tylko dobrymi czy innowacyjnymi/swiezymi grami do pykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować