Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

P.T. Hideo Kojimy znika z PS Store

25 postów w tym temacie

> Ciekawe w takim razie co się będzie działo z SH. Same dramy Konami z Kojimą to poziom
> dzieci w piaskownicy.
He? O co ci chodzi? Żeby była drama, muszą uczestniczyć w niej dwie strony, a Kojima do tej pory się nie wypowiedział, nawet się w ogóle się nie pokazał. Co do Silent Hill, to był projekt Kojimy, więc najprawdopodobniej zostało skasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 15:54, Muradin_07 napisał:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1036069 - welp... that''s all folks...

"Guillermo Toro on Silent Hills "It''s not gonna happen and that breaks my greasy heart"

Czyli Silents Hills zostało skasowane? A wiec to jedna z najgorszych wiadomości od wielu lat dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 16:16, Longer napisał:

Czyli Silents Hills zostało skasowane? A wiec to jedna z najgorszych wiadomości od wielu
lat dla mnie....


Najprawdopodobniej tak. Możliwe, że zostanie to potwierdzone w najbliższych dniach. Dodatkowo, nawet próbując całą tę akcję z zeszłego tygodnia odnoście Phantom Pain i przeszczepów głowy... No jedno wielkie zamieszanie, nie wierzę już nawet w to, że odejście Kojimy było częścią planu marketingowego nowego MGSa, bo trochę głupio byłoby też w taki sposób zarzucać projekt, który miał spory potencjał i żeby to był dobrze przemyślany "żart" z ich strony.

Tak czy inaczej zastanawiam się czy w ogóle Konami podejmie się kontynuowania Metal Gearów jako takich bez Kojimy. Niby Revengeance wyszedł, chciałbym aby pojawiła się dwójka... ale to nie to samo już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2015 o 16:22, Muradin_07 napisał:

Najprawdopodobniej tak. Możliwe, że zostanie to potwierdzone w najbliższych dniach. Dodatkowo,
nawet próbując całą tę akcję z zeszłego tygodnia odnoście Phantom Pain i przeszczepów
głowy... No jedno wielkie zamieszanie, nie wierzę już nawet w to, że odejście Kojimy
było częścią planu marketingowego nowego MGSa, bo trochę głupio byłoby też w taki sposób
zarzucać projekt, który miał spory potencjał i żeby to był dobrze przemyślany "żart"
z ich strony.

Nie jestem na bieżąco z całą tą sytuacją w Konami ale dla mnie teraz to jeden z najwiekszych porażek growych odkąd pamietam. Byla szansa aby Silent Hill wrócił na tron, caly zespół z Kojima i Del Toro na pokładzie, znany aktor jako główna postać, grywalna próbka ktora napaliła fanów a tu teraz to. Ehh brawo dla Konami.

Dnia 26.04.2015 o 16:22, Muradin_07 napisał:

Tak czy inaczej zastanawiam się czy w ogóle Konami podejmie się kontynuowania Metal Gearów
jako takich bez Kojimy. Niby Revengeance wyszedł, chciałbym aby pojawiła się dwójka...
ale to nie to samo już.

Nie jestem wielkim fanem Metal Geara (nawet gdybym chcial zagrać to za duzo teraz wątków aby wszystko ogarnąć )wiec się nie wypowiem. Jedynie jako fan slasherów ograłem Revengeance i chętnie zagrałbym w kontynuację. Ciekawi mnie co zrobi Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę zmierza to wszystko do tytułu "faila roku" właśnie dla Konami, ale zobaczymy. Ja czekam na jakieś info z większych targów podobnie jak było to w przypadku tego pokazu na Gamescomie. Z drugiej strony sama prezentacja była jedną z najlepszych właśnie w 2014 roku i szkoda, że w ten sposób to wszystko zostaje najzwyczajniej w świecie rzucone w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak czy inaczej zastanawiam się czy w ogóle Konami podejmie się kontynuowania Metal Gearów
> jako takich bez Kojimy. Niby Revengeance wyszedł, chciałbym aby pojawiła się dwójka...
> ale to nie to samo już.
A oni już przypadkiem nie zapowiedzieli, że planują wydawać kolejne gry z serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 16:34, theEvil4U napisał:

A oni już przypadkiem nie zapowiedzieli, że planują wydawać kolejne gry z serii?


Oficjalnie nie. Pojawiła się w jednym z rzuconych materiałów filmowych chyba z pokazu Sony ucharakteryzowana na MGRa dwójka, ale nic oficjalnego się nie pojawiło z tego co pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najprawdopodobniej tak. Możliwe, że zostanie to potwierdzone w najbliższych dniach. Dodatkowo,
> nawet próbując całą tę akcję z zeszłego tygodnia odnoście Phantom Pain i przeszczepów
> głowy... No jedno wielkie zamieszanie, nie wierzę już nawet w to, że odejście Kojimy
> było częścią planu marketingowego nowego MGSa, bo trochę głupio byłoby też w taki sposób
> zarzucać projekt, który miał spory potencjał i żeby to był dobrze przemyślany "żart"
> z ich strony.
>
> Tak czy inaczej zastanawiam się czy w ogóle Konami podejmie się kontynuowania Metal Gearów
> jako takich bez Kojimy. Niby Revengeance wyszedł, chciałbym aby pojawiła się dwójka...
> ale to nie to samo już.

Nie wiem jakiej kontynuacji oczekujesz po MGS 5. Historia skończyła się część temu a to co nam serwują to dalsze życie Big Bossa po wydarzeniach z trójeczki. Więc dalej nic nie ma i ma tego jak ugryźć. Jak będą próbować mieszać w skończonej fabule to życzę im bankructwa. To miała byś ostatnia misja i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, najpierw David Lynch wycofuje się z rebootu Twin Peaks, teraz Silent Hills prawdopodobnie całkowicie skasowane. Ostatnie miesiące nie są najlepsze dla fanów dziwnych, małych miasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 18:04, Muradin_07 napisał:

Ostatnia misja... Snake''a i Kojimy. Zawsze pozostaje chociażby Raiden. Poza tym nigdy
nie mów nigdy ;>


Cieszyłbym się z kolejnej części, ale takiej, która będzie szła śladem kanonu z czwórki. Czyli Solid Snake itp :) Zakończenie samo się broni i raczej nie da się tutaj już nic zdziałać :) Raden eh.. to poboczna seria i ogólnie jestem zły, bo to on był głównym bohaterem MGS 2. Ale Kojima już taki jest. Lubi zaskakiwać. Bez jego udziału raczej trudno mówić o MGS na poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 18:28, mati285 napisał:

Ech, najpierw David Lynch wycofuje się z rebootu Twin Peaks, teraz Silent Hills prawdopodobnie
całkowicie skasowane. Ostatnie miesiące nie są najlepsze dla fanów dziwnych, małych miasteczek.


Dokładnie, wielka szkoda, że tak się dzieje, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o.. w sumie w przypadku TP sam Lynch powiedział, że chodzi o pieniądze.. fatalnie, fatalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2015 o 14:28, theEvil4U napisał:

He? O co ci chodzi? Żeby była drama, muszą uczestniczyć w niej dwie strony, a Kojima
do tej pory się nie wypowiedział, nawet się w ogóle się nie pokazał. Co do Silent Hill,
to był projekt Kojimy, więc najprawdopodobniej zostało skasowane.


Nie ważne czy to wina jednej strony czy obu (stawiam na to drugie) tak czy siak poziom piaskownicy i tyle. A czy Jedna strona zachowała się zzle w piaskownicy a druga sobie poszła czy kłótnia w niej była to dla gracza chyba mało istotne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywałem wcześniej w różne horrory i pseudo-horrory, ale - jak dotąd - w żadnej grze nie bałem się spacerować korytarzem tak, jak w P.T. Byłaby wielka szkoda, gdyby nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie posunięcia Konami i całe to zamieszanie z Kojimą jak dla mnie dowodzi, że ktoś "z góry" w tejże firmie się "z penisem na łby pozamieniał". Aż trudno w to wszystko uwierzyć - rzucanie kłód pod nogi facetowi, którego nazwisko przy tytule gry to "+ pierdyliard do sprzedaży" (ostateczny argument, jeśli ktoś nie uznaje, że Kojima jest wizjonerem) i kasowanie wyjątkowo dobrze zapowiadającego się tytułu.

Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To muszę szybko ściągnąć P.T. na swoją konsolę. Nawet w weekend myślałem o tym, że chętnie bym ten zwiastun przeszedł jeszcze raz :)

Ale jeśli Silent Hills się nie ukaże i ubili ten projekt to jakaś totalna porażka. Serio ktoś tam w Konami dostał ostrego zaćmienia umysłu chyba.
Oby to był jakiś ponury żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować