Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrorecenzja: The Elder Scrolls: Arena

27 postów w tym temacie

Podoba mi się idea takich ,,retrorecenzji" - nie mam dość samozaparcia (i czasu), żeby w stare, ,,kultowe" tytuły zagrać, ale chętnie bym poznał stojącą za nimi historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tymi retrorecenzjami. Nie odchodząc od klimatów cRPG proponuję recenzję Ultima Underworld, jeszcze starszej gry, która trzyma się dużo lepiej niż Arena. Odpaliłem ją na początku tego roku i byłem zaskoczony tym jak bardzo jest grywalna po tylu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z retrorecenzjami jak najbardziej popieram. Osobiście z wielką chęcią zobaczyłbym recenzję Grand Theft Auto: Vice City, gdyż jest to jedna z najbardziej klimatycznych gier, w jakie kiedykolwiek grałem. Oczywiście grywalność nie ustępuje poziomem klimatowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei z chęcią poznałbym Wasze zdanie na temat RTCW. Powrót do Zamku zaliczyłem ponownie dwa lata temu i niestety nieco zepsułem sobie wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow świetna gra i świetny pomysł, ja od siebie dodam MDK2, jeśli będziecie wybierać gry z komentarzy(to ddobry pomysł srsly :D) to ja poproszę tą tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup, jestem na tak i poproszę coś o System Shocku (pierwszym) i Anachronoxie, coby młodzież uświadomić o istnieniu takich gier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Retro-recenzje zawsze miło widziane. Ze swojej strony najchętniej poczytałbym o wczesnych grach konsolowych. W czasach pierwszego PS i wcześniejszych byłem zapalonym PC dirty peasant, a nie console master race. Z przyjemnością poszerzyłbym wiedzę. A jak kogoś kręci starsze retro - nieskromnie zapraszam na swojego gramsajta. Co nieco na ten temat można tam znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starsze gry konsolowe jak najbardziej są brane pod uwagę, chociaż ze względów technicznych skupiałbym się przede wszystkim na tym, co jest dostępne w dystrybucji cyfrowej. Jeśli chodzi o propozycje konkretnych tytułów - dzięki, jeden z nich w tym momencie biorę pod uwagę, jeśli chodzi o temat kolejnego odcinka retrorecenzji, chociaż w tym momencie nie mogę zagwarantować, czy to będzie stały cykl, czy będzie się pojawiał nieregularnie, czy tylko przy szczególnych okazjach. stay tuned ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować