Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Retrorecenzja: The Elder Scrolls: Arena

27 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2015 o 21:59, ZuTheSkunk napisał:

Są jakieś szanse na retrorecenzję gier z serii Might & Magic? :) Nie, nie mam na myśli
Heroesów, tylko te gry RPG z "grupowym" widokiem pierwszej osoby.


Jest to zupełnie niewykluczone, taki pomysł też się pojawił, chociaż biorąc pod uwagę jak się odbiłem od TES: Arena, prawdopodobnie będę chciał odpocząć od gier RPG ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 17:43, LESZ3u napisał:

Ja z kolei z chęcią poznałbym Wasze zdanie na temat RTCW. Powrót do Zamku zaliczyłem
ponownie dwa lata temu i niestety nieco zepsułem sobie wspomnienia.

A ja po raz n-ty przeszedłem - tym razem na świezym Win7 64bit - kilka modów graficznych, rozdzielczość Full HD. Miodność nadal 100%.

Recenzja RtCW +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba taki powrót do przeszłości. Gier, które można powspominać, jest mnóstwo. Trójwymiarowe "filmówki" - na całej paczce dyskietek, bo to były początki napędu CD; Dizzy, Elvira, Larry, NOLF... Czy gry z C-64 czy Amigi też mają szansę się załapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 16:59, Prince_Miki napisał:

Pomysł z retrorecenzjami jak najbardziej popieram. Osobiście z wielką chęcią zobaczyłbym
recenzję Grand Theft Auto: Vice City


Jak mają być retro recenzje to raczej pierwsze Grand Theft Auto a nie Vice City. VC to sam środek serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2015 o 07:07, Paszczaczek napisał:

Bardzo mi się podoba taki powrót do przeszłości. Gier, które można powspominać, jest
mnóstwo. Trójwymiarowe "filmówki" - na całej paczce dyskietek, bo to były początki napędu
CD; Dizzy, Elvira, Larry, NOLF... Czy gry z C-64 czy Amigi też mają szansę się załapać?


Wszystko do przemyślenia, w tym momencie nie mogę nic zagwarantować, bo nie wiem, czy i w jakiej formie cykle będzie kontynuowany. Z grami z C-64 i Amigi może być różnie, bo mam założenie takie, żeby unikać szarej strefy związanej z emulatorami, celuję w gry dostępne w oficjalnej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować