Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót do strefy zagrożenia - recenzja State of Decay: Year One Survival Edition

6 postów w tym temacie

Trochę szkoda że tak mało zmian, ale to pewnie będzie teraz częste :/

A takie pytanie offtopic, dlaczego jak najeżdżam kursorem na te okno z wadami/zaletami to opis przy ocenie robi sie taki biały i nie można go przeczytać ? Ale jak jest poza to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze, że mam podstawkę i dodatki na x''a 360, nie mam czego żałować, że mam PS4 i nie posmakuję nowej wersji.

Taka mała poprawka do tekstu: dodatek z żołnierzami nazywa się Lifeline, a Breakdown to ten, w którym gramy w nieskończoność. W tekście jest odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taka mała poprawka do tekstu: dodatek z żołnierzami nazywa się Lifeline, a Breakdown
> to ten, w którym gramy w nieskończoność. W tekście jest odwrotnie ;)

Poprawiłem. :) Jakoś tak Lifeline kojarzyło mi się z możliwością kontynuowania rozgrywki, a Breakdown z żołnierzami. Ale masz rację, dzięki za czujność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Undead Labs dwa razy poległo na próbach ogarnięcia CryEngine (w końcu zrobione na tym samym silniku Crysisy wyglądają i działają o niebo lepiej, nawet CI Games nie ma z nim problemu), to czarno widzę jakąkolwiek kontynuację od strony technicznej. Niech się lepiej przerzucą na coś, co będą w stanie opanować. Poza tym aspektem udało im się zrobić całkiem niezłą grę z wybornym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować