Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops III już oficjalnie! Trailer, screeny, data premiery, minimalne wymagania

29 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2015 o 19:30, Skull3 napisał:

Jako fan serii własnie zostałem spoliczkowany.

Pamiętam, jak fani serii poczuli się spoliczkowani, gdy zapowiadano pierwsze Modern Warfare, które potem większość uznała za ostatnie "prawdziwe Call of Duty" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe bronie to z borderami 2 mi się kojarzą a zwłaszcza ta na min 1:18-19. Gra ogólnie wygląda ładnie, nie mogę się doczekać, oby tylko fabuła nie wyglądała to tak jak Advance Warfare, gdzie było coś typu "MURICA, F*CK YEAAAA!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2015 o 19:40, KacperLapsa napisał:

Brawo Treyarch, zepsuliście.

[m-G.]

Błysnąłeś tymi trzema gwiazdkami. Na moim niebie błysnąłeś tak bardzo, że aż masz za taki oczywisty wulgaryzm ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> które potem większość uznała za ostatnie "prawdziwe Call of Duty" :D

Ale spodziewałem się czegoś innego niż kolejnego Advanced Warfare ze skopaną optymalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie COD jakie kupiłem to MW3(w żadną część BO nie grałem) , i od tamtej pory kompletnie porzuciłem tą serie choc byłem wielkim fanem, poprostu wole inwestować w produkcje niezależne mające coś ciekawego do zaprezentowania, aniżeli ciągle w to samo co roku. Co do trailera bardzo słabo to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie II wojny światowej ani Wietnamu. Po prostu odtworzenie historii, czy to broni, cz mundurów jest trudniejsze niż stworzenie byle jakiej science fiction. Po co mają nagrywać jak brzmi historyczna broń jak mogę stworzyć dźwięk lasera puszczając płytę Behemoth od tyłu... To jest maksymalnie zoptymalizowane, aby zrobić szybki zarobek na jeleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym WWII, ja tam się nagrałem w gry osadzonych w tamtych czasach za dzieciaka i naprawdę mam dość do dzisiaj. Zawsze możecie wrócić do starszych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek liczył na World at War 2 a dostał Deusa opakowanego w advanced warfare. Tym razem jest to kotlet odgrzany po całości. Co dalej ? kapitan Price Robocop ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować