Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Scarface: Człowiek z blizną w planie wydawniczym CD Projekt!

47 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2006 o 15:46, Gofer31 napisał:

Fajnie ale...Czy przypadkiem angielska nazwa nie brzmi "Scarface: The World Is Yours"? Kiepskie
tlumaczenie tytulu w takim razie...
Bo jak wiekszosc wie, "The World Is Yours" to po polsku "Swiat jest Twoj". xP


:)
gdyby zastosować to co piszesz to by wyszło nam coś w rodzaju:
Człowiek z blizną: Świat jest twój
nie za długie? Nie zawsze jest sens tłumaczyć tytuł wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOim zdaniem CDP użyło takiego tytółu gdyż w poslce Film Scraface Był znany JAko Człowiek z Blizna i teraz nie opłaca sie tłumaczc podtytółu tylko wrzucamy tytół orginalny i ddajemy polski tytół filmu zeby ludzie mniej zorietowani wiedzili o czym jest Gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 16:25, Piter Fersin napisał:

MOim zdaniem CDP użyło takiego tytółu gdyż w poslce Film Scraface Był znany JAko Człowiek z
Blizna i teraz nie opłaca sie tłumaczc podtytółu tylko wrzucamy tytół orginalny i ddajemy polski
tytół filmu zeby ludzie mniej zorietowani wiedzili o czym jest Gra


to chyba raczej miała być odpowiedź dla Gofera.
ja się w pełni z takim podejściem jakie zaprezentowałeś zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, przecierz wszystkie gry twórców Scarface (Vivendi Universal Games) były dystrybuowane przez CD-Projekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przypomina Vice City, które było grą znakomitą z lepszą fabułą niż San Andreas. Mam nadzieje, że "Człowiek z blizą" będzie tak samo a może i nawet bardziej ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem, że to nie Al Pacino ma użyczać głosu, tylo jego głosowy sobowtór. I nie dlatego że pan Pacino się nie zgodził, tylko dlatego że to juz nie ta sama charyzma jak dwadzieścia lat temu. Człowiek z wiekiem dziadzieje;) A film oglądałem, jest długi ale niezły. Co ja plote, po tym filmie zacząłem do każdego trzaskać teksty Montany. Jak na przykład: I always tell the truth, even when I lie. Świetny film, a gra mam nadzieje jeszcze lepsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno się dziwić, że przypomina Vice City - ono było mocno wzorowane na Scarface''ie. Nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że gra będzie przynajmniej bardzo dobra! Oby trzymała klimat filmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 10:57, sliwa4pl napisał:

Moglibyście napsać co z wersją na PS2 czy CDP wyda i czy bedzie PL.
pozdro


Będziemy dystrybuować wersję na PS2, tak. Najprawdopodobniej będzie w oryginalnej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak jeszcze CDP jako bonus do gry dorzuciło sam film na płytce DVD lub VCD. Choćby w takiej tekturowej kopertce, jak dodają obecnie do czasopism. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze mogli by wrzucuc ale podnisolo by to cene o kilka tudzuez kilkanascie zlotych, dla niektroych ludzi takich jak ja, ktorzy uwazaja ze za kilkanascie zlotych mozna kupic nowiuskiego gothica to dosc spora roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować