Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Współautorzy Lords of the Fallen zapowiedzą na E3 nową grę

5 postów w tym temacie

Po udanym LoTF jestem bardzo ciekaw co nowego pokażą. Chętnie zagrałbym nawet w 2 część tej gry. Mechanika DS jest po prostu zajebista, a lżejsze podejście do tematu z bohaterem w stylu blizzarda bardzo mi odpowiada. Większa różnorodność przeciwników + rozwinięta magia i byłoby super. I jeszcze jedno; więcej ukrytych przejść!

Do poprawy silnik graficzny który gubi klatki i rwie obraz (tearing) - pod względem efektów nie ma mu czego zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej czekam na to co pokażą CI Games nowym Sniperem bo to oni nauczyli się więcej na pracy nad Lordsami bo przecież to oni wszysto wymyślali - teraz czekam na prawdziwe AAA wojenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy się więcej nauczyli? Ponoć to Deck był wykonawcą większości, a w CI zapadały tylko decyzje. I to tez szwankowało, stąd zakończenie współpracy między firmami po wydaniu LotF. Dlatego też wydaje mi się, że to Deck więcej wyniósł z tej współpracy, bo mają już porządną podstawę do stworzenia kolejnych dobrych gier w postaci doświadczonego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE to nie było tak. Z tego co wiadomo z informacji to DECK13 nie robił wszystkiego a zresztą to jest mało istotne. Kogo gra jest ? CIG więc maja czyste ręce to tak jak inne firmy które zlecają zrobienie gry a mimo to Laury spadają na zleceniodawcę. Z tego co się orientuje to CIG wchodzi w taki model prac już (chyba) na stałe. Oni dają pomysł i kasę + pewnie jakieś dodatki, pomoc w tworzeniu itd. a resztą zajmują się firmy zewnętrzne. W przypadku SGW3 to firmy z Azji. Taki system świetnie działa co widać po EA-games:. Grunt by się kręciło i leciała z tego kasa. :) Co do SGW3 także jestem ciekaw tej odsłony na E3 bo poprzednie części były fajne i chętnie do nich wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować