Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Tylko u nas! Zamów grę Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC - medalion gratis!

12 postów w tym temacie

Wiecie o tym, że ten film przedstawia zupełnie inny medalion z poprzedniej części gry? Tak samo na stronie sklepu ten sam błąd, te sam zły film, jak dla mnie to duża różnica i gdybym tego szybciej nie zobaczył mocno bym się rozczarował... Bo na filmie pokazany jest medalion wielkości dłoni a to co wasz sklep oferuje to mały breloczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie.. Nie dojść że termin pierwszej premiery był w tamtym roku to jeszcze mają czelność zwiększać sobie przychody przez kawałek żelastwa które jest G. Warte:( To już jest szczyt. Czy kiedykolwiek będzie że przyśpieszą Premierę i grę oddadzą nam wykończoną a także nie będą naiwnych ludzi naciągać na niepotrzebne gadżety, bo jak na ten moment u mnie mają krechę. Ciągną kasę za coś czego nie ma jeszcze. To tak jak kiedyś z znanej marki Garnkami płaciło się dolarami a garnków nie było dopiero po spłacie całości dostawaliśmy towar - heh Hitler także tak robił z Garbusem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiecie o tym, że ten film przedstawia zupełnie inny medalion z poprzedniej części gry?
> Tak samo na stronie sklepu ten sam błąd, te sam zły film, jak dla mnie to duża różnica
> i gdybym tego szybciej nie zobaczył mocno bym się rozczarował... Bo na filmie pokazany
> jest medalion wielkości dłoni a to co wasz sklep oferuje to mały breloczek...

Cześć, w filmie wyraźnie zaznaczyliśmy, że "Wygląd finalnego produktu może jeszcze ulec zmianie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli powody, by przesunąć premierę i grę dopracować, ewentualnie w paru miejscach zmienić lub przemodelować koncept artystyczny. W każdym razie - to nie jest twoja decyzja i twoje prawa konsumenckie na te pole nie wkraczają.

Gadżet, który uznajesz ze niepotrzebny nie kupujesz. Jeśli chcesz - kupujesz. Nie ma warunku, że jeśli nie kupisz medalionu, to nie dostaniesz gry, więc to nie jest naciąganie, jedynie proste udostępnienie produktu. Naucz się odróżniać te dwie rzeczy, pomoże w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wiecie o tym, że ten film przedstawia zupełnie inny medalion z poprzedniej części
> gry?
> > Tak samo na stronie sklepu ten sam błąd, te sam zły film, jak dla mnie to duża różnica
>
> > i gdybym tego szybciej nie zobaczył mocno bym się rozczarował... Bo na filmie pokazany
>
> > jest medalion wielkości dłoni a to co wasz sklep oferuje to mały breloczek...
>
> Cześć, w filmie wyraźnie zaznaczyliśmy, że "Wygląd finalnego produktu może jeszcze ulec
> zmianie."

To raczej nie ustrzeże Was przed Rzecznikiem Konsumentów. Zwłaszcza, że film ewidentnie wprowadza w błąd i prezentuje całkowicie inny produkt. Po takim numerze to jedynie zniechęciliście mnie do zakupu w Waszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 16:00, Straszliwy napisał:

> > Wiecie o tym, że ten film przedstawia zupełnie inny medalion z poprzedniej
części
> gry?
> > Tak samo na stronie sklepu ten sam błąd, te sam zły film, jak dla mnie to duża
różnica
>
> > i gdybym tego szybciej nie zobaczył mocno bym się rozczarował... Bo na filmie
pokazany
>
> > jest medalion wielkości dłoni a to co wasz sklep oferuje to mały breloczek...

>
> Cześć, w filmie wyraźnie zaznaczyliśmy, że "Wygląd finalnego produktu może jeszcze
ulec
> zmianie."

To raczej nie ustrzeże Was przed Rzecznikiem Konsumentów. Zwłaszcza, że film ewidentnie
wprowadza w błąd i prezentuje całkowicie inny produkt. Po takim numerze to jedynie zniechęciliście
mnie do zakupu w Waszym sklepie.


Przykro nam, że tak to odebrałeś. Tak, film prezentuje całkowicie inny medalion, dlatego też wyraźnie podkreśliliśmy w nim, że "Wygląd finalnego produktu może jeszcze ulec zmianie". Dodatkowo na karcie produktu widnieje takowy wpis: http://scr.hu/26ko/xutxk Oczywiście, jeśli ktoś poczuje się oszukany, ma pełne prawo do ewentualnego kontaktu np. z Rzecznikiem Konsumentów. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostaję do dyspozycji pod adresem e-mail: przemyslaw.starczynowski@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować