Zaloguj się, aby obserwować  
pawbuk

Dirt Rally - Temat Ogólny

13 postów w tym temacie

Cóż, pograłem nieco więcej (co najmniej z 30 odcinków specjalnych) i na razie jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim przyjemnie się jeździ, trasy są ciekawe, zróżnicowane, posiadają łatwiejsze części, ale też trudne technicznie odcinki. Samochód zachowuje się w miarę przewidywalnie, choć na razie dość słabo czuję wszelkie nierówności na kierownicy (DFGT).
W każdym razie w grze drzemie olbrzymi potencjał i mam nadzieję, że Codemasters nie zmarnują go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł tematu na dopisek "Temat Ogólny", tak pro-forma, żeby było wiadomo który wątek jest głównym, zbiorczym dla danej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 17:18, Zekzt napisał:

Zmieniłem tytuł tematu na dopisek "Temat Ogólny", tak pro-forma, żeby było wiadomo który
wątek jest głównym, zbiorczym dla danej gry.


Ależ oczywiście, bardzo dziękuję ;)
Wątpię, żeby zainteresowanie grą na tak wczesnym etapie było spore, dopiero co zadebiutowała w EA na Steamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie z EA to tak czy siak - główny wątek już ma =)
Pytanie czy wyjdzie z EA bo ostatnio trochę z tym krucho i cała masa tytułów wisi gdzieś w próżni [na zasadzie ni to beta, bo już coś tam zrobili, ale do golda tez świat i ludzie =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tutaj jest nieco inna sytuacja, bo duża firma za Dirtem stoi :) Nawet jeśli nie jest ta nowa odsłona nazwana Dirt 4, to i tak pewnie priorytet ma.
W każdym razie polecam spragnionym rajdowych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem, bo gra prezentuje się bardzo ciekawie. Mam tylko pytanie, czy da się w to pograć w miarę komfortowo na klawiaturze? Nie mam kierownicy i nie zamierzam kupować :P a na klawie sporo grałem choćby w Gridy, Shifty czy LFS ( i przymierzam się do Project Cars).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał chwilę czasu, to przetestuję granie na klawie ;) Przy czym muszę od razu zaznaczyć, że od lat gram tylko na kierownicy, więc moje odczucia mogą być nieco inne, niż byłyby Twoje ;)
Niestety, kierownica to dość spory wydatek, jednak komfort grania poprawia się nieprawdopodobnie. A precyzja, odczucia...poezja :D
Takim minimum jest Driving Force GT od Logitecha (posiadam od wielu lat), jednak przydałyby się dodatkowy pedał i skrzynia biegów jak w znacznie droższej G27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 13:16, pawbuk napisał:

Jak będę miał chwilę czasu, to przetestuję granie na klawie ;) Przy czym muszę od razu
zaznaczyć, że od lat gram tylko na kierownicy, więc moje odczucia mogą być nieco inne,
niż byłyby Twoje ;)
Niestety, kierownica to dość spory wydatek, jednak komfort grania poprawia się nieprawdopodobnie.
A precyzja, odczucia...poezja :D
Takim minimum jest Driving Force GT od Logitecha (posiadam od wielu lat), jednak przydałyby
się dodatkowy pedał i skrzynia biegów jak w znacznie droższej G27.


Kiedyś miałem jakąś kierownicę z Manty, z dwoma pedałami, biegami przód/tył i hamulcem ręcznym (dostałem ją za czteropak piwa :D ), ale nie grało się na niej zbyt dobrze. Próbowałem trochę w Shifta, Dirta 2 i GTR. Skrętność tylko 180° to chyba jej największy mankament. Póki co nie mam w planach kupna kierownicy, więc z niecierpliwością czekam na Twoje odczucia z gry na klawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej jak ktoś grał to uświadomi mnie czy to jakieś wciąż dirty-gmkhany i inne dziwadła do gry na padzie, czy naprawdę Panowie tak jak zapowiadają zmierzają w stronę bardziej prawdziwych rajdów i symulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 19:52, MKRaven napisał:

hej jak ktoś grał to uświadomi mnie czy to jakieś wciąż dirty-gmkhany i inne dziwadła
do gry na padzie, czy naprawdę Panowie tak jak zapowiadają zmierzają w stronę bardziej
prawdziwych rajdów i symulacji?


To powrót jest do najlepszych czasów, żadnych udziwnień :D Pewnie z czasem wprowadzą dodatkowe tryby, ale nawet te będą koncentrować się na jak najlepszym oddaniu prawdziwych rajdowych emocji :D Pewnie na padzie też da się w to pograć ,ale ja od siebie polecam kierownicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę na klawie i jak dla mnie tragedii nie ma :D Oczywiście, jestem zupełnie nieprzyzwyczajony, ale odnoszę wrażenie, że mógłbym się przyzwyczaić :)
Sprawdzilem też pada i jest nieco lepiej niż na klawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 10:19, pawbuk napisał:

Pograłem chwilę na klawie i jak dla mnie tragedii nie ma :D Oczywiście, jestem zupełnie
nieprzyzwyczajony, ale odnoszę wrażenie, że mógłbym się przyzwyczaić :)
Sprawdzilem też pada i jest nieco lepiej niż na klawie :)


Wielkie dzięki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować