Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Petycja o wprowadzenie podzialu na meskie/zenskie statusy...

968 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 23:26, Budo napisał:

Kuk zapraszam do zmiany znaczka, szkoda byłoby tracić wt co nie? ;]

Proszę mi uzasadnić dlaczego nie mogę mieć takiego znaczka jak mi się podoba? Przecież to MOJE konto i mogę sobie w nim ustawiać co chce. ;] Czekać, aż zaczniecie wpływać na to jakiego skina sobie na forum wybieramy, albo na to jakie tło mamy na gs-ie... Jeśli tylko uzasadnisz mi dlaczego różowy znaczek łamie zasady gram.pl to go zmienię. Nie musisz mi tego koniecznie pisać tutaj... GG moje znasz. Póki co znaczka nie zmieniam i przyznam szczerzę, że szantażu z Twojej strony się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szantaż to nieco za mocne słowo na tak prostą prośbę- znaczki powstały w celach informacyjnych, a nie żeby zmylić rozmówców. Podejrzewam, że w końcu sam byś się wkurzył jakby wszyscy zaczęli do Ciebie się zwracać per "ona". Regulamin w dodatku mówi wyraźnie o podporządkowaniu się naszym decyzjom w kwestiach nie ustalonych regulaminem i o tym, że stanowimy podstawową władzę na gram.pl. Widzę, że masz ochotę się postawić "bo tak", dla kogoś z wt to po prostu nie przystoi, pomijając fakt, że nie ma żadnego celu. A jeśli jesteś transwestytą to z obiektywnego punktu widzenia właściwy znaczek będzie "płeć nieokreślona" czyli znak zapytania. Na tym kończą się moje wyjaśnienia, w razie dalszych kaprysów (żeby nie powiedzieć fochów) zapraszam do napisania formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem stanąć w obronie prawa Kukiego do korzystania z różowego znaczka, gdyż wielokrotnie w rozmowach z nim przekonałem się, że jego kobieca strona potrafi dominować nad tą męską ;]
A kiedyś na pewnym kanale IRC nawet jeden obecny moderator gramu był oznaczony jako dziewczynka i jakoś to nikomu nie przeszkadzało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:02, Kukowsky napisał:

Mi się podoba różowy znaczek, a niebieski mi się nie podoba. Tyle w tej kwestii.
:)


A wiesz, że i mi się podoba różowy ;) Może nowa petycja, że chcemy różowe znaczki dla wszystkich? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś to dzisiaj powiedział (Budo?), ustawianie na swoim koncie ''oznaczników płci'' przeciwnych do rzeczywistego stanu zupełnie mija się z celem i jeżeli ma to być jakaś forma żartu to bardzo nietrafiona i wcale nie jest śmieszna... Jeżeli widzę przy nicku znak oznaczający, że dana osoba jest kobietą to tak będę się do tego osobnika zwracał i go traktował. I na odwrót, choć jeszcze nie widziałem żeby którakolwiek gramowiczka miała ''męski'' znaczek...
Pozdrawiam i miłych snów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "postanowień moderatorów". Może niech wypowie się reszta, do tego bardziej doświadczonych i dojrzalszych przedstawicieli tej rasy? Bo jakoś mi się nie widzi grać wedle zasad jednego co się z szeregu wyrwie. "Postanowienie" to powinno trwać ZAWSZE do momentu aż ekipa gram.pl wypowie się na ten temat. Moderatorzy winni pilnować zasad a nie tworzyć bo coś im się nie podoba. ;/ Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:05, Mistic napisał:

Co do "postanowień moderatorów". Może niech wypowie się reszta, do tego bardziej doświadczonych i dojrzalszych przedstawicieli tej rasy?

---> A co sie ma wypowiadac, tresc newsa jest dla mnie jasna: "Teraz będziesz mogła (mógł) z całą pewnością stwierdzić, czy spamująca na Twoim gramsajcie osoba na pewno jest tym, za kogo się podaje. Chociaż może niekoniecznie..." + "Warto przy tym nadmienić, iż dostępne od dziś nowinki znajdują się obecnie w fazie testów." Ja przymusu zadnego nie widze.
Bedzie to jedynie swiadczylo o poziomie danego gramowicza, Ci ze zlymi lub nieokreslonymi pewnie po prostu siegneli dna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:04, Igor FCBayern napisał:

I na odwrót, choć jeszcze nie widziałem żeby którakolwiek gramowiczka miała ''męski'' znaczek...


Chodzi tu o to, ze "gramowiczek" jest mniej, przez co nie dostrzega sie tak licznych wahan plci, jak u gramowiczow. Inaczej mowiac - im wieksza grupa badanych, tym wiecej bedzie w niej pomylencow. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej zostawić kwestie wyboru znaczka płci na forum każdemu indywidualnie? Wiadomo, że jeśli daną sprawę będzie się niezdrowo rozdmuchiwać, wtedy to wielu się jeszcze takich znajdze, którym bardziej podobać się będzie różowa odmiana. Nie byłoby problemu, gdyby nie było tematu, wiadomo, że nigdy wszystkim się nie dogodzi i zawsze ktoś za wszelką cene będzie się chciał wyróżnić. W zasadzie to nawet dobrze, przynajmniej dzięki takim osobnikom świat jest ciekawszy...

EDIT: A Kukowsky jakiego statusu by nie miał, to i tak jest ssaczem naczelnym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jeszcze od odblokowanie opcji ukrycia swojej płci. Dla zasady i kilku osób zirytowanych podziałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 01:20, Cmq napisał:

Prosiłbym jeszcze od odblokowanie opcji ukrycia swojej płci. Dla zasady i kilku osób zirytowanych
podziałem. :P


A od czego masz opcję ze znaczkiem zapytania? :) Na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 01:54, Sth`Devilish napisał:

> Prosiłbym jeszcze od odblokowanie opcji ukrycia swojej płci. Dla zasady i kilku osób zirytowanych

> podziałem. :P

A od czego masz opcję ze znaczkiem zapytania? :) Na jedno wychodzi.


Gdy już raz ktoś wybrał płeć ta opcja znika, nic to problem został zgłoszony to odpowiednich osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:04, Igor FCBayern napisał:

Jeżeli widzę przy nicku znak oznaczający,
że dana osoba jest kobietą to tak będę się do tego osobnika zwracał i go traktował.

No i oto właśnie chodzi. Tak jak mówiłem... Mnie mało interesuje to jak zwracają do mnie inni, a różowy znaczek po prostu komponuje mi się z ksywką. Proszę... żeby nikt mi nie zarzucał, że wprowadzam kogoś w błąd to swoją prawdziwą płeć zapisuje w podpisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No jasne- reszta się wypowie, a Ty napiszesz żeby wypowiedziało się cdp. Wypowie się Laid Back, a Ty napiszesz, że to za mało i będziesz chciał Michała Kicińskiego ;]
Słowa typu żal itp możesz zostawić na okazje, które naprawdę ich będą wymagać, bo to prosta i logiczna prośba, którą każdy (tak się wydaje) powinien zrozumieć. Jak widać jednak gram zaskakuje w tym pozytywnym i negatywnym względzie też. Co do dojrzałości i doświadczenia to masz chyba wygórowane wymagania skoro ich nie spełniam, ale nie mogę ręczyć że wypowiedzą się tu dinozaury forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja prosze o konsultowanie z WLASCICIELEM tematu wszelkie kwestie dodawania jakis dziwnych prosb na kazdej stronie MOJEGO tematu! Co to ma byc ?! Samowolka budowlana?! Za to sie do ''wienzienja ićie''!! A masz paskudo! I kto ciagle dodaje ten sam post na nowej stronie jak sie pojawi?! Sw. Mikolaj?!?!

PS. Tak, czuje sie dobrze... ale tylko troche ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A także Mistic i Cmq:
Zupełnie nie rozumiem po co taka dziecinna forma protestu. Skoro tak jak napisał w innym temacie Cmq znajomi znają waszą płeć to czy nie można dać tego jednego małego znaczka by poznali ją inni? Ja widzę tylko jedno wytłumaczenie wstydzicie się tego,że jesteście mężczyznami,więc na dwór też pewnie wychodzicie z peruką i w szpilkach ;] Ale muszę Was zasmucić,bo ustawienie kobiecego znaczka na forum nie zmieni waszej rzeczywistej płci w tym celu trzeba podjąć bardziej zaawansowane kroki... Ale popieram Was w kwestii tego,że powinna być możliwość powrotu do "?",aby nie było takich problemów.

A to już wyłącznie do Mistica:
O postanowieniu wypowiedzieli się już Budo i boogie85,ale Ty byś pewnie chciał wypowiedź samego prezydenta RP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to jest naprawdę bardzo dobry pomysł z tym wprowadzeniem podziału na męskie i żeńskie statusy. Przynajmniej będzie się można jakoś odróżnić, a nie trzeba będzie zgadywać kim się jest czy mężczyzną czy kobietą. Naprawdę to jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie po to walczyliśmy o te znaczki, żeby teraz robić sobie z tego jaja. Skoro, niektórzy chłopcy nie są pewni swojej płci to już inna sprawa, ale jeśli tak chcą to będę się zwracał do nich tak jak mają w znaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burze w szklance wody są najlepsze:P
Lud chciał znaczków inf. o płci, aby nie popełniać pewnych pomyłek i lud dostał, a teraz się nagle zaczynają głosy niezadowolenia bo...
Mi się szczerze powiedziawszy słabo podobają takie cukierkowe kolorki znaczków, wolałbym ciemniejsze barwy, gdyż bardziej komponowały by się z dość siermiężnym "ymydżem" forum, ale bardziej liczy się dla mnie element informacyjny tych znaczków, więc jest ok.
Jeżeli komuś się nie podoba samo znakowanie, to nie musi wybierać, jeśli ktoś wybiera znaczek ze względu na to, że bardziej "do awatara" mu z tym kolorem, to niechaj i sobie tak wybiera skoro mu wygodnie, jeżeli modna polska młodzież korzystająca w pełni z dóbr kapitalizmu, może nosić koszulki z Ernesto Che Guevarrą, to czemu chłop nie mógłby nosić różowego znaczka przeciwnej płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować