Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Petycja o wprowadzenie podzialu na meskie/zenskie statusy...

968 postów w tym temacie

No i doczekaliśmy się ;D
Temacik chyba można już zamknąć. To co chcieliśmy zostało osiągnięte. :) Nawet nie trzeba było głośno gestykulować awatarami itp. Zresztą i Sol mówiła, że znaczki ''soon'', ale kiedy to nie było wiadomo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:17, myszkiness napisał:

> A ta data to po co? :)

hihi może gram.pl będzie fundował jakieś gry dla solenizantów :)

Też bym tak chciał, ale konkret matką wiedzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:25, Mistic napisał:

Tragicznie to wygląda. Tyle powiem...


Bo? Bo wielki Mistic nie jest zadowolony, wolałby niebieski bardziej wpadający w ultramarynę? ;]
Daj spokój, wygląda standardowo, jest ok, forum nie jest pstrokate ale przez to nieco żywsze.
btw ustaw płeć zgodną ze stanem faktycznym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:03, Sephirath napisał:

A ta data to po co? :)


Na starym forum też wprowadzało sie swoją datę urodzin ,by serwis pozniej w twoje świeto pokazywał że masz urodziny. No i wowczas gramowicze będą mogli złorzyć ci życzenia (Jak będą mieli ochote :P). Tu zapewne chodzi oto samo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, świetnie wygląda różowo/niebieskie coś powtarzające się kilka razy na stronie. Lepiej wyglądałoby zastąpienie przycisku "online/offline" znaczkiem, ktory zmienia kolor na tych samych zasadach co ten button.

Jeśli przytoczysz mi odpowiedni punkt regulaminu, który każe mi ustawić odpowiedni "znaczek" płci chętnie to uczynię. Poza tym... zawsze masz pewność kto siedzi po drugiej stronie monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:34, Mistic napisał:

Tak, świetnie wygląda różowo/niebieskie coś powtarzające się kilka razy na stronie. Lepiej
wyglądałoby zastąpienie przycisku "online/offline" znaczkiem, ktory zmienia kolor na tych samych
zasadach co ten button.

Jeśli przytoczysz mi odpowiedni punkt regulaminu, który każe mi ustawić odpowiedni "znaczek"
płci chętnie to uczynię. Poza tym... zawsze masz pewność kto siedzi po drugiej stronie monitora?


To tylko świadczy o Tobie, bo jeśli traktujesz forum na poważnie, to umieścisz odpowiedni. To na tej samej zasadzie co GS, nie jest obowiązkowe go ładnie prowadzić, czy w ogóle mieć, choć o nieco innym punkcie widzenia...

Z resztą jako jedyny masz z tym problem, Ci co chcieli podziału mają co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:34, Mistic napisał:

Tak, świetnie wygląda różowo/niebieskie coś powtarzające się kilka razy na stronie. Lepiej
wyglądałoby zastąpienie przycisku "online/offline" znaczkiem, ktory zmienia kolor na tych samych
zasadach co ten button.

Jeśli przytoczysz mi odpowiedni punkt regulaminu, który każe mi ustawić odpowiedni "znaczek"
płci chętnie to uczynię. Poza tym... zawsze masz pewność kto siedzi po drugiej stronie monitora?

Czyżby jakieś kompleksy??/ (JOKE) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś innego, żeby być szczernym. Ale skoro większości odpowiadają takie bajkowe kolorki niech tak zostanie.

Inna sparawa jeśli komuś nie pasuje może sobie ustawić "znak zapytania" i będzie napewno orginalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda lekko przesadzasz, ale rzeczywiscie, powinna byc opcja pozwalajaca na wyłaczenie wyswietlania znaczków płci (tak jak to jest np. w przypadku awatarów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry, wykonanie wręcz odwrotnie. Miejsce na znaczek jest dobrze wybrane tylko że styl i wykonanie graficzne potrzebuje zmian a ten różowy to w ogóle blee ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam płeć nie przeszkadza ;) Ale musicie spróbować forum bez avatarów. Łezka w oku się kręci ;D Takie ,,czyste" się forum wydaje. Powrót do starych czasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować