Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Petycja o wprowadzenie podzialu na meskie/zenskie statusy...

968 postów w tym temacie

A dlaczego mój znaczek nie jest rushowy? ;(
^^
Mnie na tych znaczkach nie zależało, ale cieszę się, ze sprawiły radość kilku osobom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:46, horus44 napisał:

Pomysł dobry, wykonanie wręcz odwrotnie. Miejsce na znaczek jest dobrze wybrane tylko że styl
i wykonanie graficzne potrzebuje zmian a ten różowy to w ogóle blee ^^


Styl i wykonanie graficzne? a czego oczekiwałeś horus? jak inaczej można wykonać taki znaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:49, myszkiness napisał:

> Pomysł dobry, wykonanie wręcz odwrotnie. Miejsce na znaczek jest dobrze wybrane tylko
że styl
> i wykonanie graficzne potrzebuje zmian a ten różowy to w ogóle blee ^^

Styl i wykonanie graficzne? a czego oczekiwałeś horus? jak inaczej można wykonać taki znaczek?


Tak wykonanie graficzne, tak jak już ktoś pisał wcześniej jest zbyt landrynkowate chociaż niektórym może się podobać to już indywidualna sprawa i podejście do tego. Takie znaczki można wykonać na bardzo wiele różnych sposobów przy użyciu różnych technik co daje różnorodne efekty jednak wiadomo nigdy wszystkim nie będzie sie podobało jedno wykonanie, zawsze znajdą sie zwolennicy i przeciwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

"W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatów"
Zapraszam do zmiany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:37, Budo napisał:

/.../

"W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji
Moderatów"
Zapraszam do zmiany ;]

A czy są jakieś konsekwencje za znaczek inny niż stan faktyczny, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:48, patrYX93 napisał:

A czy są jakieś konsekwencje za znaczek inny niż stan faktyczny, hmm?


Póki co pewnie nie, ale z czasem kto wie. Zapraszam do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie po to walczyliśmy o znaczki płci by teraz robić sobie z tego jaja pani przewodnicząca. Popieram apel Buda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:50, Budo napisał:

Póki co pewnie nie, ale z czasem kto wie. Zapraszam do zmiany.

Znaczki to raczej sprawa indywidualna. Jeśli chce być Kukowską to mogę sobie nią być. Nikt mi nie zabroni. Z resztą jak chcesz kogoś karać za to, że wybrał sobie taki, a nie inny znaczek? Udowodnisz mi to, że mam taką, a nie inną płeć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:12, Kukowsky napisał:

> Póki co pewnie nie, ale z czasem kto wie. Zapraszam do zmiany.
Znaczki to raczej sprawa indywidualna. Jeśli chce być Kukowską to mogę sobie nią być. Nikt
mi nie zabroni. Z resztą jak chcesz kogoś karać za to, że wybrał sobie taki, a nie inny znaczek?
Udowodnisz mi to, że mam taką, a nie inną płeć? :P


Tak... A dodawałeś zdjęcia? a Podałeś imię i nazwisko? a deklarowałeś się jako mężczyzna?
no to teraz zmień sobie znaczek na właściwy.
Pani kukowska brzmi brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:37, Budo napisał:

"W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatów"
Zapraszam do zmiany ;]


He he, niezły żart ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:40, rob006 napisał:

> "W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do
decyzji Moderatów"
> Zapraszam do zmiany ;]

He he, niezły żart ;D


Wcale nie żart, ja wlasnie dlatego byłem przeciw tym znaczkom, do przewidzenia było że od reki znajdzie kilku malkontentów-żartownisiów. Te znaczki to informacja dla innych użytkowników, a jak komuś się nie podobają to niech sobie zostawi płeć nieokreślona i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z tymi statusami.
Teraz przynajmniej będę wiedział kogo mam się wystrzegać. It''s Ok2BeGay ;d. Nie no, oczywiście naturalnie żartuję. :)
Co prawda nie ma to dla mnie znaczenia, gdyż kobiety [poza przepuszczaniem przez framugę, otwieraniem drzwi itp] traktuję raczej na równi z płcią brzydką, gdyż nie lubię w ten sposób jednej, czy drugiej płci faworyzować. Naturalnie poza tą Jedyną Wybraną Wyjątką :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:24, cedricek napisał:

Tak... A dodawałeś zdjęcia? a Podałeś imię i nazwisko? a deklarowałeś się jako mężczyzna?
no to teraz zmień sobie znaczek na właściwy.

A kto mi udowodni, że przez cały czas nie robiłem sobie właśnie jaj? ;) Równie dobrze dopiero teraz mogłam ujawniać swoje prawdziwe ja. :P

Ja tam póki co swojego znaczka nie zmieniam... Może chce by mnie inni za kobietę uznawali? A może po prostu chce mieć coś różowego pod nickiem? Widocznie kieruje się innymi pobudkami, niż większość. Mi się podoba różowy znaczek, a niebieski mi się nie podoba. Tyle w tej kwestii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 22:45, boogie85 napisał:

/.../


Tylko że na podstawie tego fragmentu Budo równie dobrze mógłby kogoś ukarać za to, że nie lubi naleśników - to też jest kwestia nieuregulowana przez regulamin forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:07, rob006 napisał:

Tylko że na podstawie tego fragmentu Budo równie dobrze mógłby kogoś ukarać za to, że nie lubi
naleśników - to też jest kwestia nieuregulowana przez regulamin forum. :)



Oczywiście, że mógłby, inna sprawa jak długo by pozostał po tym modem. Ja "mógłbym" zbanować Ciebie, bo mi się podoba Twój awek, ale wtedy chyba bym musiał wybrać się do odpowiedniego doktora. Regulamin daje nam taka możliwość, ale jednocześnie CDP ufa, że nie wybrało na modów kompletnych cymbałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma możliwości powrotu do opcji "nie wiem"? Pff, wiedziałem, żeby tego shitu sie nie tykać. Proszę więc, żeby mi ktoś to badziewie zresetował albo przywrócił znaczek zapytania.
Poza tym co to za płeć gramowicz/gramowiczka. Kobieta/mężczyzna zbyt drętwo brzmi? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować