Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Petycja o wprowadzenie podzialu na meskie/zenskie statusy...

968 postów w tym temacie

/.../

Sorki, chciałem zapytać o pozwolenie, ale sam widzisz że mamy małe zamieszanie ;]

Dnia 07.12.2007 o 08:48, Piotrek K. napisał:

PS. Tak, czuje sie dobrze... ale tylko troche ;)...


Dobrze, że napisałeś, bo bym i tak zapytał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 00:05, Mistic napisał:

Moderatorzy winni pilnować zasad a nie tworzyć bo coś im się nie
podoba. ;/


Ciesze sie, ze to nie ty decydujesz co moderatorzy moga robic a co nie. Jesli myslicie, ze my zartujemy z prosbami o ostawianie znaczkow zgodnie z prawda to sie mylicie. Po za tym nim zarzucisz nam jakas niekompetencje i wprowadzanie jakis wlasnych zasad zapoznaj sie najpierw z regulaminem, a dokladnie z punktem ktory mowi o tym co sie dzieje w przypadku jesli jakas kwestia nie jest w nim uwzgledniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 06:51, Kukowsky napisał:

Proszę... żeby nikt mi nie zarzucał,
że wprowadzam kogoś w błąd to swoją prawdziwą płeć zapisuje w podpisie...

Jak rozumiem, własny tytuł też ściśle wiąże się z ulubieniem różowego koloru, heh. Tak naprawdę większość osób zwraca uwagę na nicka i jego okolice, nie na podpis, więc skoro postanowiłaś, że z kobietą ci do twarzy, to proszę, tak będziesz traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:31, Budo napisał:

Proszę o ustawianie znaczków płci zgodnych ze stanem faktycznym ;]

A skąd wiesz jaki jest stan faktyczny? :P

A tak na poważnie... mnie sie ten różowy podoba bo pasuje do ryjka mojej krowy. Inaczej bym go za żadne skarby nie ustawiła :P Różowy błe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:08, mała16 napisał:

A tak na poważnie... mnie sie ten różowy podoba bo pasuje do ryjka mojej krowy. Inaczej bym
go za żadne skarby nie ustawiła :P Różowy błe :P

Tak na poważnie to te znaczki mają przede wszystkim pełnić rolę informacyjną, nie dekoracyjną. Ja o wiele chętniej zrezygnowałabym ze statusu, bo - z czym się nigdy nie kryłam - ten komuszy zestaw bardzo mi się nie podoba, a i jakość co poniektórych przodowniczych czy sekretarskich postów pozostawia wiele do życzenia. Jednak opinia opinią, ale przyjęłam to jako dobrodziejstwo inwentarza i tyle, tak samo należy potraktować symbole oznaczające płeć. Jak ktoś chce być oryginalny, to ma naprawdę dziesiątki innych sposobów na okazanie tego, niż ustawianie sobie tego oznaczenia ze względu na kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dajcie spokój, każdy nowy ficzers na forum był początkowo przyjęty różnie... przyzwyczaicie się i tyle. Pamiętacie jaka była wojna jak przeniesiono przyciski odpowiedz z pola gdzie teraz jest link do gramsajta? Teraz już nikt o tym nie pamięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 15:03, Meghan_mph napisał:

Tak na poważnie to te znaczki mają przede wszystkim pełnić rolę informacyjną, nie dekoracyjną.

No przecież wiem. Nie widzisz pełno ":P" w mojej wypowiedzi? :P

Dnia 07.12.2007 o 15:03, Meghan_mph napisał:

Jak ktoś chce być
oryginalny, to ma naprawdę dziesiątki innych sposobów na okazanie tego, niż ustawianie sobie
tego oznaczenia ze względu na kolor...

Czy ja napisałam, że koniecznie chcę/muszę być oryginalna? :) Nie więc, nie wysnuwaj proszę takowych wniosków. Prawda jest taka, że nie trawię tego koloru. Po prostu nie trawię. A teraz mam coś różowego przy nicku i zażartowałam tylko, że pasuje do ryjka mojej krówki. To tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 23:09, boogie85 napisał:

Regulamin daje nam taka możliwość, ale jednocześnie CDP ufa, że nie wybrało na modów
kompletnych cymbałów :)


A wg mnie CDP ufa, iż żaden z was nie pomyśli sobie, że na podstawie tego fragmentu może tworzyć prawo, "bo dana sytuacja nie jest uregulowana przez regulamin". Zdaje się, że moderatorzy mają egzekwować prawo, a nie je tworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować