Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Petycja o wprowadzenie podzialu na meskie/zenskie statusy...

968 postów w tym temacie

/SPAM ;P
Wisi mi to szczerze mówiąc. Skiny były pierwsze i ani widu ani słychu. IMO to nimi powini się zająć w pierwszej kolejności, bo ja na forum jestem niespełna rok, i juz mi sie nudzi, a co mają powiedzieć ci, którzy są tu dłużej? :)

BTW: Tak czytam ten temat: awatary, podpisy, sygnaturki... może jakaś paradę zrobimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:15, PRINCE JANEK napisał:

Coś nam temat stanął :( Przydałyby się te znaczki bo by odróżniano ludzi i dano kobietom coś
takiego inniejszeo :P więc wpisujcie się w petycji?


myślę, że już dużo ludzi się wpisało, a nadal nic się nie dzieje. czy cdp to wisi za przeproszeniem, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:15, PRINCE JANEK napisał:

Przydałyby się te znaczki bo by odróżniano ludzi i dano kobietom coś
takiego inniejszeo :P więc wpisujcie się w petycji?


Przydał by się przydał. Podpisuje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:20, PRINCE JANEK napisał:

Nie wiem czy wisi czy nie :P Nawet Sol się dopisała ale reakcji jak na razie ZERO! A szkoda,
wielka szkoda :(


dużo rzeczy by się przydało. wystarczy wejść i zobaczyć o co prosi się w temacie o zmianach na forum. a tam za każdym razem, że to jest w planach. jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:53, ReWelot napisał:

Ja tego nie popieram... na forum jest za dużo ludzi troche by się burdelik zrobił z tymi statusami.
Zdecydowanie jestem przeciw!


Nie przesadzaj - pamiętasz autoryzację kont. Rzecz, moim zdaniem, poważniejsza, a nie było zamieszania...
Dziwię się, że jeszcze tego nie wprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:23, PRINCE JANEK napisał:

Nie chodzi o zmianę statusów tylko znaczki męsko/żeńskie :/

Jestem za pod jednym jedynym warunkiem - żeby żeński znaczek nie był różowy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:29, mała16 napisał:

> Nie chodzi o zmianę statusów tylko znaczki męsko/żeńskie :/
Jestem za pod jednym jedynym warunkiem - żeby żeński znaczek nie był różowy XD

Różowe raczej nie będą tylko zielone bo różowe to bleeee :* Jak różowe to lepiej wcale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:32, PRINCE JANEK napisał:

> > Nie chodzi o zmianę statusów tylko znaczki męsko/żeńskie :/
> Jestem za pod jednym jedynym warunkiem - żeby żeński znaczek nie był różowy XD
Różowe raczej nie będą tylko zielone bo różowe to bleeee :* Jak różowe to lepiej wcale....


Dlaczego jak różowe, to lepiej wcale? Ja tam wolę, żeby były różowe i żebym mógł wiedzieć, że jakaś lasencja to kobieta, bo później krzyczą tylko [czasami nie odpowiadając bezpośrednio na posta, tylko przyczepiają się szczegółów] " "Byłeś"...? "BYŁAŚ" TY JEŁOPIE TY! :D".
Zresztą co to komu przeszkadza, nie bawcie się w panie mroku ave satan love metal, czarny4ever ;). Jak dla mnie to nie ma różnicy [chociaż różowy się kojarzy bezpośrednio z kobiecym, czyż nie czyż? ;)]. Nawet, jakby "męskie" znaczki były różowe, to by mi to nie przeszkadzało, byle dało się rozkminić jak rozmówca życzy sobie, byśmy się do niego zwracali [zawsze znajdą się ludzie, którzy mają problemy z rozpoznaniem swojej płci... cóż, internet ;P].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:41, Choinix napisał:

> > > Nie chodzi o zmianę statusów tylko znaczki męsko/żeńskie :/
> > Jestem za pod jednym jedynym warunkiem - żeby żeński znaczek nie był różowy XD
> Różowe raczej nie będą tylko zielone bo różowe to bleeee :* Jak różowe to lepiej wcale....


Dlaczego jak różowe, to lepiej wcale? Ja tam wolę, żeby były różowe i żebym mógł wiedzieć,
że jakaś lasencja to kobieta, bo później krzyczą tylko [czasami nie odpowiadając bezpośrednio
na posta, tylko przyczepiają się szczegółów] " "Byłeś"...? "BYŁAŚ" TY JEŁOPIE TY! :D".
Zresztą co to komu przeszkadza, nie bawcie się w panie mroku ave satan love metal, czarny4ever
;). Jak dla mnie to nie ma różnicy [chociaż różowy się kojarzy bezpośrednio z kobiecym, czyż
nie czyż? ;)]. Nawet, jakby "męskie" znaczki były różowe, to by mi to nie przeszkadzało, byle
dało się rozkminić jak rozmówca życzy sobie, byśmy się do niego zwracali [zawsze znajdą się
ludzie, którzy mają problemy z rozpoznaniem swojej płci... cóż, internet ;P].

wlasnie przeciez dosc latwo jest rozpoznac kim jes piszacy po odmianie czasownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:06, Xanten napisał:

wlasnie przeciez dosc latwo jest rozpoznac kim jes piszacy po odmianie czasownikow

Co nie zmienia faktu, że zdarza mi się napisać posta, w którym tych osobowo odmienianych czasowników nie uświadczysz. Np. ten - czy byłbyś w stanie stwierdzić po treści, jakiej jestem płci?
Nawet mało dyskretne wskazówki czasem nie pomagają, nie ma lekko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja jestem za layem całym na różowo obowiązkowo dla wszystkich, skoro wam to tak nie przeszkadza :P
a tak na serio, to jakich kolorów by nie miały, byle by W KOŃCU były ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:14, Daimon_Frey napisał:

> Moim zdaniem czerwony-żeński i niebieski-męski,

Ja jestem za różowym dla panów ;D


Uważaj, czytamy co piszecie.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:14, Daimon_Frey napisał:

> Moim zdaniem czerwony-żeński i niebieski-męski,

Ja jestem za różowym dla panów ;D


Niee,zgiń przepadnij jak już będą to chyba najlepsze to zielone lub niebieskie a nie w tym kolorze na "R"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować