Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III Remastered - mamy nowe screeny

12 postów w tym temacie

Kolejny kotlet. I to jeszcze nie pierwszy, tylko trzeci. Jak dla mnie (osoba nie zaznajomiona z serią) to ta gra przejdzie bokiem bez większego szumu (jak większość kotletów, jest wprawdzie parę wyjątków, jak the last of us, czy gta V). Mogliby zrobić remaster serii Uncharted ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wydali wszystkie części GoW w jednym pakiecie, w rozsądnej cenie to pewnie bym się jeszcze skusił. A tak poczekam sobie na Uncharted 2, to chyba jedyna gra którą mógłbym kupić drugi raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I to jest niby remastered? Co się dzieje ostatnio z grami...
Kasa przyjacielu się liczy kasa, kiedyś gry tworzyło się dla rozrywki by ludzie mogli się rozerwać teraz tworzy się 2-3h durnowate gierki a potem jak kurek się zakręci to miliard dlcków :(... albo remastery. Hmmm pomyślmy ile mamy nowych porządnych marek? Durrr Bloodborne w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście cieszę się z wydania GoW 3 na PS4.
Tak jak mój poprzednik bardziej cieszyłbym się z pełnego pakietu lub chociaż z samego zestawu GoW 3 + Wstąpienie.Miejmy przynajmniej nadzieje, że cena będzie zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Driveclub, Bloodborne, Sunset Overdrive, ZombieU, The Wonderful 101, Titanfall, Helldivers i pare innych.

W drodze Until Dawn, Deep Down, Quantum Break, Scalebound, The Witness, Everybody''s Gone to the Rapture, Rime, Devils Thirdmi pare innych.

Jest tych nowych marek troche wiec bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować