Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontrowersyjna polska gra Hatred z datą premiery. Jest też nowy gameplay trailer

28 postów w tym temacie

Ta gra to w 95% zagrywki marketingowe i tylko w 5% gameplay, który swoją drogą jest bardziej wtórny iż CoD. Powinni ją nazwać: Janusze Biznesu: The Game

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra na rozładowanie emocji ;) mam nadzieję, że jakaś fabuła też tam będzie w tej rzeźni. W sensie, mam nadzieję, że tę grę będzie dało się przejść, a nie, że biegasz i zabijasz dla samego biegania i zabijania non stop, bo wtedy to byłoby zwyczajnie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra to w 95% zagrywki marketingowe i tylko w 5% gameplay, który swoją drogą jest bardziej
> wtórny iż CoD. Powinni ją nazwać: Janusze Biznesu: The Game
Widze ,że boli cie pupeczka ,że nie masz 18 lat i w to nie pograsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra gra na rozładowanie emocji ;) mam nadzieję, że jakaś fabuła też tam będzie w tej
> rzeźni. W sensie, mam nadzieję, że tę grę będzie dało się przejść, a nie, że biegasz
> i zabijasz dla samego biegania i zabijania non stop, bo wtedy to byłoby zwyczajnie nudne.

W diablo masz fabułę, a po kolejnym ponad 100 przejściu rzygać już się chce :D Tu będzie to samo pewnie też młócka i fabuła na wiele nie pomorze. Jak będzie można ciągle wykonywać te wykańczające scenki to na jakieś dobre 12 godzin będę tylko tego używał. Tak jak to było w turoku nuż i ciągle filmiczek pokazujące efektowne wykończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwicie się odnośnie gameplaya, jest... Trochę sinusoidalny :) Jest tam zarówno mega satysfakcjonująca rzeźnia, ale i kawałki wymagające trochę od gracza i nie wcale nie chodzi głównie o "mega-wielką-giga brutalność", którą wszyscy nas straszą. Po prostu można powiedzieć, że twórcy mają gdzieś przejmowanie się opinią publiczną, która zdecydowanie lepiej wie od nas samych w co chcecie grać, ale decyzja i tak zależy od was. Dobra i tak powiecie, że ten komentarz był opłacany czy coś, ale powiem jedno: ja na pewno ogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź w niedawnym numerze CD-A sugeruje, że takie gadanie to głupoty, bo pod przykrywką kontrowersji kryje się normalna, wymagająca gra, która wcale nie opiera się wyłącznie na mordowaniu niewinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku uważam, że gra może okazać się całkiem dobra :) Destrukcja otoczenia + rzeźnia na maksa i można zagrać jak dobrego, starego SS.
W każdym razie nie skreślam gry, zapewne sam ją przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ta gra to w 95% zagrywki marketingowe i tylko w 5% gameplay, który swoją drogą jest
> bardziej
> > wtórny iż CoD. Powinni ją nazwać: Janusze Biznesu: The Game
> Widze ,że boli cie pupeczka ,że nie masz 18 lat i w to nie pograsz :D
>
No 18 już nie mam, skończyłem dobre kilka lat temu :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że ta gra powinna być zablokowana w każdym kraju. Co to za gra gdzie chodzi tylko o to żeby wymordować jak najwięcej ludzi którzy nawet się nie bronią? To może niedługo doczekamy się takich gier gdzie głównym zadaniem będzie wyładowywanie żądz seksualnych i będziemy gwałcić wszystko co napotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapowiedź w niedawnym numerze CD-A sugeruje, że takie gadanie to głupoty, bo pod przykrywką
> kontrowersji kryje się normalna, wymagająca gra, która wcale nie opiera się wyłącznie
> na mordowaniu niewinnych.

...zawiodłem się, ja chce mordować niewinnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żebyś się nie zdziwił - sekwencje, gdzie po prostu riezasz niewiniątka są przetykane bardzo trudnymi walkami z oddziałami specjalnymi, które wymagają taktyki i są no po prostu trudne. Ba, w połowie gry ma nawet pojawić się jakaś tam naciągana motywacja itp. Wychodzi na to, że z Postalem tak wiele wspólnego mieć nie będzie, może z Manhuntem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boom strzelanin FPP sprawił, że przestępstw i zabójstw z użyciem broni palnej się zmniejszył. Serio. Poza tym nie masz tutaj wyłącznie "niewiniątek" - policjanci i oddziały specjalne mogą zrobić ci niezłe kuku, a szczególnie ci drudzy. Etap w kanałach, w którym osaczają cię anty-terroryści ponoć powoduje, że uciekasz jak szczur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować