Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Humble Bundle tym razem wesprze Nepal

15 postów w tym temacie

"Wszystkie wspomniane gry posiadają swoje wersje w usłudze Steam."

Tylko Dark Messiah of Might & Magic, Might & Magic: Clash of Heroes i Heroes of Might & Magic 3 - HD Edition. Reszta to Uplay albo DRM free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze po kupnie nie otrzymałem kodu na Heroes 6 Gold Edition, tylko 2x na Shadow of Darkness oraz nie działający kod na The Falcon & The Unicorn DLC. Ciekaw tylko, czy wina Humble''a czy Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko, ze po kupnie nie otrzymałem kodu na Heroes 6 Gold Edition, tylko 2x na
> Shadow of Darkness oraz nie działający kod na The Falcon & The Unicorn DLC. Ciekaw tylko,
> czy wina Humble''a czy Ubi.
To niczyja wina po prostu Heroes VI instaluje się jako Shades of Darkness - wszystkie obrazki przy instalacji podstawki sugerują że instalujesz Cienie Mroku, jednak tak nie jest. Dopiero kiedy użyjesz obu kodów masz podstawkę i dodatek, po wpisaniu pierwszego kodu masz tylko 6 z dwoma małymi DLC bez cieni mroku. Jest to opisane w instrukcji humble bundle do kodu Shades of Darkness.

Mocno skomplikowane ale to "urok" Ubi oraz porzucenia samej gry przez twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To niczyja wina po prostu Heroes VI instaluje się jako Shades of Darkness - wszystkie
> obrazki przy instalacji podstawki sugerują że instalujesz Cienie Mroku, jednak tak nie
> jest. Dopiero kiedy użyjesz obu kodów masz podstawkę i dodatek, po wpisaniu pierwszego
> kodu masz tylko 6 z dwoma małymi DLC bez cieni mroku. Jest to opisane w instrukcji humble
> bundle do kodu Shades of Darkness.
>
> Mocno skomplikowane ale to "urok" Ubi oraz porzucenia samej gry przez twórców.

Z tym, że z drugiego kodu (tego który powinien aktywować SoD) nawet nie aktywowałem, bo wyskakuje komunikat, że ta gra jest już w bibliotece i nie można dodać drugiej. Ogólnie kod nie jest wykorzystany i czekam na odp od humble''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że drugi kod będziesz musiał aktywować w grze. SoD był standalone, ale nadal posiadał w plikach zawartość podstawki jeśli ktoś miał ochotę zakupić kampanię rodzeństwa Gryfów. I vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes VI jest zbudowany na bazie modułów. Z jednej strony mamy całą grę, którą de facto musimy ściągnąć, ale poszczególne kody aktywują poszczególne elementy. W przypadku aktywacji jednego z elementów (czyli od kiedy jedna z pozycji pojawi się na naszym koncie Uplay) kolejne klucze aktywujemy już bezpośrednio w samej grze.
Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja z Heroesem VI pobieranym z Uplay, pamiętam za to, że po premierze Shades of Darkness Uplay upierał się, że 1.8 to najnowsza wersja i jak ktoś kupił sam klucz to musiał ściągać płytę z wersją 2.0 z torrentów, oczywiście wszystko we własnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda tylko, ze po kupnie nie otrzymałem kodu na Heroes 6 Gold Edition, tylko 2x na
> Shadow of Darkness oraz nie działający kod na The Falcon & The Unicorn DLC. Ciekaw tylko,
> czy wina Humble''a czy Ubi.
> Szkoda tylko, ze po kupnie nie otrzymałem kodu na Heroes 6 Gold Edition, tylko 2x na
> Shadow of Darkness oraz nie działający kod na The Falcon & The Unicorn DLC. Ciekaw tylko,
> czy wina Humble''a czy Ubi.
Mam ten sam problem ;( i niestety tak się akurat składa, że bundla kupiłem głównie dla Heroes 6 Gold Edition. Pisałeś do suportu? Bo ja pisałem do HB i nic mi nie pomogli. Daj znać jak byś coś zdziałał. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heroes VI jest zbudowany na bazie modułów. Z jednej strony mamy całą grę, którą de facto
> musimy ściągnąć, ale poszczególne kody aktywują poszczególne elementy. W przypadku aktywacji
> jednego z elementów (czyli od kiedy jedna z pozycji pojawi się na naszym koncie Uplay)
> kolejne klucze aktywujemy już bezpośrednio w samej grze.
> Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja z Heroesem VI pobieranym z Uplay, pamiętam za to,
> że po premierze Shades of Darkness Uplay upierał się, że 1.8 to najnowsza wersja i jak
> ktoś kupił sam klucz to musiał ściągać płytę z wersją 2.0 z torrentów, oczywiście wszystko
> we własnym zakresie.


Jesteś w stanie napisac, ktore gry obsluguja polskie wersje, a ktore nie ? do tych na steama mozna sprawdzic, ale reszta to niewiadoma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować