Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon z nowymi screenami

23 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2015 o 11:55, DODO1992 napisał:

Ciekawi mnie czy mozna wyłączyć te komunikaty w walce ile zadałem obrażeń, kogo zabiłem,
co użyłem itp.


Gdzieś czytałem że da się to powyłączać by immersja lepsza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeden screen daje więcej spoilerów niż te wszystkie filmiki które dotychczas pokazali...
>

Spoiler

Yennefer spotkamy dopiero na wyspach ;P


Kurde chciałem ci odpowiezieć a wtedy zobaczyłem spojler!!! Jasna choinka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawi mnie czy mozna wyłączyć te komunikaty w walce ile zadałem obrażeń, kogo zabiłem, co użyłem itp. <

Raczej na pewno będzie można je wyłaczyć. Już w Zabójcach Królów można to było zrobić.

Martwi mnie tylko screen na którym Geralt ma w podręcznym ekwipunku chleb i wodę. Jeżeli trzeba będzie jeszcze martwić się o jedzenie, poza uszkodzeniami zbroi, to trochę kiepsko :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawi mnie czy mozna wyłączyć te komunikaty w walce ile zadałem obrażeń, kogo
> zabiłem, co użyłem itp. <
>
> Raczej na pewno będzie można je wyłaczyć. Już w Zabójcach Królów można to było zrobić.
>
> Martwi mnie tylko screen na którym Geralt ma w podręcznym ekwipunku chleb i wodę. Jeżeli
> trzeba będzie jeszcze martwić się o jedzenie, poza uszkodzeniami zbroi, to trochę kiepsko
> :|

Chleb i woda, są w celu przywracania zdrowia. Punkty życia same się nie zregenerują po walce, dlatego trzeba będzie spożyć jakieś jedzenie lub wypić eliksirki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 15:28, Lamenre napisał:

Jeżeli
trzeba będzie jeszcze martwić się o jedzenie, poza uszkodzeniami zbroi, to trochę kiepsko
:|


Zależy dla kogo. Mi takie coś by się podobało, realistycznie jak w stalkerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne screeny z podrasowaną grafą :( nie lubię screenów chyba że są ładne te tak naprawdę nie przedstawiają nic ciekawego. W ogóle to powinni kajać się przed ludźmi którzy zamówili grę a premierę ciągle przekładają. Ponoć ta już jest Pewna .AHH szkoda oczu na te obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 17:13, M_Siwy napisał:

Kolejne screeny z podrasowaną grafą :( nie lubię screenów chyba że są ładne te tak naprawdę
nie przedstawiają nic ciekawego. W ogóle to powinni kajać się przed ludźmi którzy zamówili
grę a premierę ciągle przekładają. Ponoć ta już jest Pewna .AHH szkoda oczu na te obrazki.


Screeny pochodzą wprost z gry od youtuberów, więc raczej nie masz się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejne screeny z podrasowaną grafą :( nie lubię screenów chyba że są ładne te tak naprawdę
> nie przedstawiają nic ciekawego. W ogóle to powinni kajać się przed ludźmi którzy zamówili
> grę a premierę ciągle przekładają. Ponoć ta już jest Pewna .AHH szkoda oczu na te obrazki.
>

No ależ oczywiście. Screeny in-game zrobione przez osoby, które miały już okazję niedawno w grę zagrać bankowo mają podrasowaną grafikę. Weź ty się zastanów co za bzdury pleciesz, bo to co na powyższych screenach widać odzwierciedla rzeczywistą oprawę graficzną gry. Dodatkowo na YT możesz odszukać gameplay z grafiką ustawioną na Ultra (nie, nie taki od CDPR) i gra wygląda co najmniej pięknie pomimo kompresji nagrania. A premiera jest bardziej niż pewna skoro gra jakiś czas temu trafiła do tłoczni -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 17:13, M_Siwy napisał:

Kolejne screeny z podrasowaną grafą :( nie lubię screenów chyba że są ładne te tak naprawdę
nie przedstawiają nic ciekawego. W ogóle to powinni kajać się przed ludźmi którzy zamówili
grę a premierę ciągle przekładają. Ponoć ta już jest Pewna .AHH szkoda oczu na te obrazki.

Człowieku przestań pisać te swoje teorie spiskowe, bo to robi się już nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chleb i woda, są w celu przywracania zdrowia. Punkty życia same się nie zregenerują po
> walce, dlatego trzeba będzie spożyć jakieś jedzenie lub wypić eliksirki.

Dzieki za informacje : ) Zupełnie zapomniałem, że już w pierwszej grze tak to funkcjonowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zachwycają się tymi screenami ale grafika to nie wszystko. Chociaż i do niej można się przyczepić. Ciekawe jaki sprzęt musi być (PC) aby tak to wyglądało, a po za tym nie wszystko wygląda tak jak powinno. Czepiam się tutaj oczywiście zieleni, ognia, nawet cieni i dachów niektórych budowli. Niektóre z tych rzeczy pozostawiają wiele do życzenia. Wszystko się okaże za kilkanaście dni czy gra jest warta świeczki. Ja się nie napalam bo w maju jest wiele innych ciekawych premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować