Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer - wygraj i pojedź do Irlandii jako reprezentant Polski!

103 postów w tym temacie

I w tym regulaminie pisze że gra się tylko państwami. Jest możliwość też że będzie się grało drużynami. Bo czuje że w tych mistrzostwach będom same Brazylie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vince4all - on podał link do regulaminu. I tam tak pisało, że się gra klubami.

I ta stronka pes.gram.pl mi niechodzi. Pisze że niemożna wyświetlić stronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie ale ja podalem link do starego turnieju ktory mial miejsce na jesieni, "otwarte mistrzostwa warszawy" teraz jest juz oficjalna stronka, bylo pelno bugow wiec pewnie ja zamkneli na jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:39, vince4all napisał:

Sluchajcie ale ja podalem link do starego turnieju ktory mial miejsce na jesieni, "otwarte
mistrzostwa warszawy" teraz jest juz oficjalna stronka, bylo pelno bugow wiec pewnie ja zamkneli
na jakis czas...


no tak własnie podejrzewałem, że to jets właśnie z tych mistrzost Warszawy ale wolałem się upewnić :) teraz zostaje tylko pytanie: kiedy strona będzie znowu otwarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Siema Zajac89 dawno sie nie widzielismy i nie gadalismy :) pewnie zobaczymy sie na Finale :) :P hehe pozdrawiam i mam pytanie do JAY Z, czy jesli mam pada od pc pod usb to moge na nim grac na mistrzostwach?? czy musi byc os playstation??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Oskarek89 - stary naucz sie czytac ze zrozumieniem.... "każdy uczestnik musi posiadać własny kontroler (joypad) współpracujący z konsolą PlayStation?2, przy pomocy którego będzie rozgrywał mecze; organizatorzy turnieju nie udostępniają kontrolerów; dozwolone jest używanie kontrolera innego uczestnika, jeśli wyrazi na to zgodę" Czy USB wspolpracuje z konsola PSX2? Jesli dziala to ok, jak nie to musisz sobie znalezc pada od PSX2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ide do galerii mokotow (Warszawa). Ostatnio nie udalo mi sie zapisac bo byla rejestracja przez stronke i zaraz znikly wolne miejsca, teraz nie mam zamiaru juz nie grac, zrobie wszystko by sie zapisac, wiec radze w niedziele nie wchodzic mi w droge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ja tez bede Vince w Wawie bo jestem z TGK :) i tez mam zamiar isc i to troche wczesniej bo wtedy zdazylem sie zapisac na PES4 i bylem ale teraz chce powalczyc wtedy to byl moj pierwszy turniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować