Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer - wygraj i pojedź do Irlandii jako reprezentant Polski!

103 postów w tym temacie

tyle ze kujawsko-pomorskie w przeciagu pol roku stalo sie drugim wojewodztwem na mapie PESa w Polsce.nie dosc ze mamy tu OMKP to jeszcze odbyly sie 2 powazne turnieje organizowane przez powazne firmy i odgrazaja sie oni ze beda kolejne edycje juz wkrotce.

Lysy to Ty miales 2.miejsce ostatnio??Prosze Ciebie o kontakt pod nr gg 2706531

WSZYSTKICH innych graczy z kuj-pom tez bym prosil o odzew w celu posparowania i wspolnych wyjazdow z ekipa na turnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 15:08, Evil Khan napisał:

Fajnie, że jak zwykle pamiętacie o Łodzi - dzięks ;)


Zgadzam się z tobą. Jak by było w Łodzi to bym poszedł (bo w Łodzi mieszkam ;)) ale jak nie ma to nie pójdę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bosko.Lublin widze,ze po raz kolejny nie istnieje na mapach Polski :/ to miasto omienelyby pewnie nawet ruskie glowice nawet w czasie wojny,uznajac,ze i tak tu nic nie ma.ale coz sie dziwic... nawet ME2012 maja byc w Gdansku bo stamtad blizej na Ukraine niz z Lublina,wiec o PESa nie bede miec wiekszych pretensji.Choc zal zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 11:40, rumbur napisał:

szkoda że nie w katowicach.ehhh. życie jest ciężkie

eee.... w Katowicach tez sa eliminacje dokładnie 15.08 - Katowice - EMPiK CH Silesia (EMPiK SCC)
polecam dokładniejsza lekture newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety mieszkam w takiej dziurze że mnie szlak trafia .Wymienił bym się z każdym szczęściarzem który mieszka w jednym z tych miast zazdroszcze wam choć moje umiejętności w tej grze doskonale jiuz prawie od samego jej wydania w polsce a moze wcześniej :)POZDRO dla całej sceny PRO EVO w naszym códownym dla grczy kraju :)
Najbliżej mam do Krakowa znam dobrze ale transport :(SZKODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety mieszkam w dziurze no może nie w takiej dziurze ale Ostrowca Świętokrzyskiego do wielkich miast nie można nazwać:D i nie będe mógł uczestniczyć w tym turnieju a szkoda bo myśle że gram nieżle i bym sobie tak jakos poradził mi też najbliżej do Krakowa tak jak RATOWI ale niema transportu więc raczej tam nie pojade choć bardzo żałuje pozdro dla wszystkich miłośników Pro Evo Soccer !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że w Pcimiu dolnym nie ma... Ludzie dajcie spokój, jeśli komuś na prawdę zależy to przejedzie te kilkaset kilometrów. Swoją drogą, ciekawe jaki poziom zaprezentuje nasz przyszły polski zwycięzca w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo Super Impreza sie szykuje, całkiem ciekawy pomysł :] Gratulacje CD Projekt

hahaha92: odpowiedz masz powyzej w newsie sa daty w konkretnych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować