Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak prezentuje się mapa Bloodborne w całej okazałości?

9 postów w tym temacie

Gra jest super. Nawet dla początkującego gracza - czyli mnie. Wciągnęłam się na maksa i na razie utknęłam na bossie w opuszczonym zamku ;-) polecam wszystkim na 100%. Potem chyba odważę się i kupię DS2.:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@walkiria12 - nie ma czego się bać w przypadku DS2:P Już bardziej można się bać pierwszych DS, były trudniejsze moim zdaniem (albo po prostu DS mnie tak wykuł, że DS2 nie stanowiły większego problemu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dark souls 2 i uważam swój czas za stracony. W kółko robimy to samo, fabuła nie istnieje (nie, nie będę siedział godzinami i czytał opisów mieczy, chcę zagrać do diaska) a ukończenie gry nie daje żadnej satysfakcji bo siadamy na tronie i nawet nie wiadomo co się dalej dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie też DS nie porwał... cóż, nie mój klimat. i do tego to ciągłe powtarzanie wszystkiego od nowa... za stary i za mało cierpliwy na takie zabawy jestem. ta gra wymaga cierpliwości Jedi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę BB i przede wszystkim stwierdzam, że gra jest dość łatwa - może pierwsze 5h jeszcze było trudne ale kończąc grę w 35h wbiłem +/- 70lvl , ulepszyłem broń ma maxa a ostanich +/- 5 bosów pokonałem za 1/2/3 razem bez problemu ;p jump za bossa i chłosta :)

Wcześniej miałem do czynienia tylko z LoTF więc na pewno trochę pomogło, zwłaszcza, że rozwój postaci to pakowanie siła/życie potem trochę w wytrzymałość - tak jak w LoTF.

Samą grę oceniam bardzo wysoko i zaraz zacznę NG+ ale szkoda, że tak krótko stanowiła wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować