Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śródziemie: Cień Mordoru wkrótce w wydaniu GOTY

14 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2015 o 18:17, Gohan1989 napisał:

Gra na jeden wieczór; assasyn w Mordorze i tyle; za bardzo przereklamowana


Połączenie Asasyna z Batmanem, ale zrobione naprawdę bardzo dobrze. Jak już coś od kogoś pożyczać, to od najlepszych. Mnie gra wciągnęła na ponad 30 godzin, świetnie się bawiłem i naprawdę nie żałuję wydanych pieniędzy.
To i owo można by udoskonalić ,ale jak na pierwszy raz naprawdę nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest warta swojej ceny. Ja sam zakupiłem ją na wyprzedaży. Rewelacja.

GOTY zawiera po prostu wszystko co możliwe do kupienia dla tej gry. Ciekawe jaka będzie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma słabą fabułę i sika na Tolkiena, ale mechanika i gameplay mi się podobał. Nadal czekam na dosyć taniego SP. Wbrew tych wszystkich zachwytów nad Nemeziz, u mnie się tego nie dało odczuć. Orkowie którzy widzieli mnie 1szy raz na oczy, zachowywali się jakbyśmy już walczyli kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierkę polecam, spędziłem z nią 50 godzin, chociaż ostatnie 10 poświęciłem na trofea itp.
Świetna zabawa, ale jak wcześniej - fabuła słaba. Pewnie grał bym o wiele dłużej, ale mój Season pass coś nie pyknął i nie działał, co odłączyło mnie od dlc itp, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 18:45, Ravenear napisał:

I czekać tylko na wyprzedaż -75% :) żeby w granicach 5? zakupić


Dokładnie tak.
Nie planowałem zakupu samej podstawki bo jasne było, że edycja GotY się pojawi.
Ale nawet taką edycję zakupie dopiero jak cena mocno spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2015 o 20:22, Sanders-sama napisał:

Gra ma słabą fabułę i sika na Tolkiena, ale mechanika i gameplay mi się podobał. Nadal
czekam na dosyć taniego SP. Wbrew tych wszystkich zachwytów nad Nemeziz, u mnie się tego
nie dało odczuć. Orkowie którzy widzieli mnie 1szy raz na oczy, zachowywali się jakbyśmy
już walczyli kilka razy.


To u mnie było jeszcze inaczej - zabijałem orków, a oni powracali :D Jednego zabiłem chyba z 5 razy, w tym chyba 2 razy odciąlem mu głowę :D Ale ogólnie cały ten system Nemezis działał fajnie, eliminowanie orkowych dowódców i przetasowania w hierarchii dostarczyły mi sporo zabawy. Jeśli wyjdzie kontynuacja, to oczekiwałbym zdecydowanie lepszej fabuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 10:18, pawbuk napisał:

To u mnie było jeszcze inaczej - zabijałem orków, a oni powracali :D Jednego zabiłem
chyba z 5 razy, w tym chyba 2 razy odciąlem mu głowę :D


Ja miałem tak tylko raz, jak zabiłem ochroniarzy warchiefa, ale to było fabularnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować