Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The Old Blood z minimalnymi i zalecanymi wymaganiami sprzętowymi

24 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2015 o 22:33, garczesjan22 napisał:

Uwielbiam te randomowe zestawienia kart i procesorów, producenci chyba wpisują frazę
"procesor" i wrzucają pierwsze dwa wyniki z konkurujących firm.

Mogą też brać pod uwagę feature-set układów lub coś takiego jak żenująca wydajność sterowników AMD i ich skalowalność na wielordzeniowe procesory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na 560tce na maksa w New Order to i Old Blood poleci, przestałem się sugerować wymaganiami od dłuższego czasu. Zestawienia wymagań w tych czasach to istne szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zalecanych jest i7, podczas gdy ja w podstawkę grałem na i5, którego nawet nie musiałem podkręcać. Poza tym to jest ten sam engine i grafika więc wymagania będą te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie obleci Mi na średnich albo i lepiej. Grałem w New Order na wysokich/ultra i było bardzo dobrze a skoro tutaj mamy ten sam engine, to nie spodziewam się problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gościu do mnie, żebym kupił sobie i3, będzie o wiele lepiej śmigać niż CPU od panów z
> AMD i wiecie co? Śmiga o wiele lepiej : P

Jeśli idzie o procki, AMD to nieporozumienie. Z kartami jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawkę grałem na i5 i GeForce 460 - gra po prostu fruwała na wysokich ustawieniach. Od tego czasu wymieniłem grafikę, więc również się łapie na wymagania i to powyżej zalecanych (jeśli idzie o grzałkę), więc problemu nie ma.

Dziwi mnie jedynie, że te wymagania tak podskoczyły, ale może to efekt porzucenia X360/PS3 ? Po screenach trudno ocenić zmiany w grafice , ale IMO na pierwszy rzut oka niewiele się tu zmieniło od czasu The New Order... cóż ocenię jak już gra wpadnie w moje ręce (nie w maju - ten zostawiam sobie na Wiedźmina).

Kupię tak czy siak - The New Order był świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 08:46, Lordpilot napisał:

Dziwi mnie jedynie, że te wymagania tak podskoczyły, ale może to efekt porzucenia X360/PS3
? Po screenach trudno ocenić zmiany w grafice , ale IMO na pierwszy rzut oka niewiele
się tu zmieniło od czasu The New Order...


Wymagania podstawki były i tak zawyżone. Ja wtedy grałem na starym Phenomie II x4 965BE i radku HD6870 w stabilnych 30 klatkach w ustawieniach medium/high.

Zresztą przeczytaj dobrze, Pepsi nawet napisał, że wymagania minimalne są niższe niż te z podstawki. Tam teoretycznie wymagany do minimum był i7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> Zresztą przeczytaj dobrze, Pepsi nawet napisał, że wymagania minimalne są niższe niż

Dnia 30.04.2015 o 09:08, Ambr0ktn napisał:

te z podstawki. Tam teoretycznie wymagany do minimum był i7.


^^ Pepsi trochę jednak namieszał - owszem wtedy podany był i7, ale jeśli idzie o kartę grafiki to w stopce był GF 460, który teraz nie łapie się nawet na minimalne.
Druga sprawa - przy New Order podano jedynie "wymagania sprzętowe" (bez doprecyzowania czy to są minimalne, zalecane, czy "ultra"). Do tego tekst, że takie wymagania zapewnią "nextgenowe doznania w 60 klatkach na sekundę" podpowiadał, że to co "w stopce" to sprzęt pod rekomendowane wymogi raczej niż minimalne.

Także IMO, to Pepsi sporo namieszał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czym różni się podkręcony do 4 GHz FX8320 od stockowego FX8350?
Tym że ten ma natywnie 4Ghz + szalenczy tryb do 4,2Ghz. Ja swojego wykręciłem do 5.0Ghz na powietrzu. Crysis3 dostaje od razu na mojej konfiguracji + 10 do minimalnych Fps. Co do samej gry nie pochłonęła mnie:) Więc dodatek nie interesuje. Wymagania owszem podają ostatnio z .upy!! Dlatego też obok tv stoi Ps4. Może i gorsza grafika ale jest brak spinki na ustawienia i wymagania od czillout. Czekam aż sprzęt Pc dogoni wyświetlacze i wtedy złożę pieca do grania na Tv 4k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować