Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad Watch Dogs 2 już trwają

19 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2015 o 13:46, Kadaj napisał:

A może tak protagonistka? Bardzo bym chciał. : >


Badz zmienni bohaterowie. Jak by na to nie patrzeć 1 część zjednoczyła pewnych ludzi. Lecz pograć hakerką bym chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo swój wad technicznych muszę przyznać dobrze bawiłem trochę gdy okazja do skradania się albo hakowania .
p.s:wiem wiem UBI class kopiuj i wklej zrobił w grze jakby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie jeśli: będzie downgrade grafiki, skopane sterowanie, szyby odbijające coś czego nie ma, 4 season passy, 2345678 DLC z preorderów. No i jak to w stylu ubisoftu - progres wsteczny. Czekam na możliwość składania prełordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość, w przypadku Ubi prace trwają nad sequelami do gier, które nie zostały jeszcze wydane. Z każdym kolejnym AC mamy przecież informacje, że "gra jest w produkcji od X lat", za każdym razem dłużej niż poprzednia. Także śmiało stwierdzam, że w produkcji opróćz WD2 jest też FC5 i przynajmniej dwa duże AC oprócz Victory. A wszystkie gry zrobione na dokładnie takie same jedno kopyto, identyczna formuła i gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs było całkiem fajne.
Fabuła mnie wciągnęła, chociaż główna motywacja bohatera była mocno naciągana (gościu zabija tysiąc osób, bo cierpi z powodu straty siostrzenicy :).

Jak dla mnie to grafika wygląda bardzo dobrze, a gameplay to czysty miód. Jak tylko skończyłem grę (jakoś w zeszłym tygodniu), to od razu stwierdziłem, że kolejną część kupię w cenie premierowej pomimo, że szczerze nienawidzę Ubisoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A może tak protagonistka? Bardzo bym chciał. : >
Spokojnie. Ubi jest bardzo postępowe. Może mieć nawet nadzieję na homoseksualną czarną kobietę na głównego bohatera.
WD było dla mnie gra roku 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tym, co kulało w Watch Dogs była trochę nie trzymająca się kupy fabuła i słaby bohater. Pamiętacie scenę

Spoiler

śmierci tej hakerki? Dziewczyna nie żyje, zastrzelili ją na jego oczach, a jedyne co robi Aiden to podnosi jej komórkę i odsłuchuje wiadomość...

Przydałby się ktoś z większą charyzmą. Zagranie kobietą byłoby miłą odmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ta fabuła.
Cała krucjata z powodu śmierci małej dziewczynki przed kilku laty, której nawet nie poznaliśmy, a śmierć tak ważnej postaci, z którą się zżyłem przechodzi bez echa. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to mam nadzieje, że będzie podobnie jak z sequelem Assassyna, który był zdecydowanie lepszy od jedynki.

Dla mnie Watch Dogs był grą nijaką.W pewnym momencie po prostu mnie nużył.Co prawda pod koniec gry fabuła miejscami była nawet ciekawa, ale mini gry i inne aktywności nie za bardzo mi pod pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Watch Dogs było całkiem fajne.
> Fabuła mnie wciągnęła, chociaż główna motywacja bohatera była mocno naciągana (gościu
> zabija tysiąc osób, bo cierpi z powodu straty siostrzenicy :).
No. Najlepsza była logika walk. "Zabili mi siostrzenicę. Goniąc ich wywołam 40 wypadków ze skutkiem śmiertelnymi i rozjadę połowę przechodniów w Chicago, bo i tak po złapaniu 3 gości Karma mi powróci do maksa." :) Rany, ja w zlecaniach macherskich olewałem przechodniów, bo ważniejsze było zlecenie, więc tam rozjechać rodzinkę, to luz.. I tak miałem full respekt u ludzi. I TO ma być ten "dobry mściciel". To już w niektórych grach o "Tych złych" bardziej dbają o cywili.
Tak samo jak nie rozumiem Clary Lille. Dorosła kobieta, a miejscami zachowywała się jakby była upośledzona.

Spoiler

Choćby jej śmierć. Każdy na jej miejscu wiedziałby, zę ją zabiją i że to nic nie da.


Ten z dreadami był przynajmniej spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeee. Dlaczego karzecie nas tak beznadziejną grą? Dlaczego?! Miałem nadzieje, że po jedynce porzucą nareszcie projekt - ale nie! Oni muszą dalej tworzyć gnioty i najlepiej zrobić go na podstawie najgorszej ich marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A może tak protagonistka? Bardzo bym chciał. : >
> Spokojnie. Ubi jest bardzo postępowe. Może mieć nawet nadzieję na homoseksualną czarną
> kobietę na głównego bohatera.
> WD było dla mnie gra roku 2014.

Mam nadzieję, że żartujesz, a cała wypowiedź to jeden wielki sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować