Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of Xulima - recenzja zaskakująco pozytywna

5 postów w tym temacie

Ja uważam, że początek jest właśnie najciekawszy bo najwięcej potencjalnych dróg, zagadek, początek fabuły nawet spoko, a potem okazuje się, że wszystko trzeba robić znowu. Kolejna świątynia, kolejny władca, farmienie leveli na mobach, bo obranie innej drogi jest niemożliwe przez zbyt mocne potwory, itd. Byłem zachwycony na początku i masakrycznie znudzony pod koniec, tak że ostatecznie nigdy tej gry nie przeszedłem, choć doszedłem do etapu polowania na Tytanów i mi się odechciało.

Minusów grafiki i sterowania nie rozumiem, co do zagadek się zgadza, jedną musiałem sprawdzić w poradniku, bo nie miałem pojęcia zupełnie jak się zabrać, mało tego - po przeczytaniu rozwiązania nadal nie rozumiałem skąd się wzięło, aż się głupio poczułem.

W tej grze najbardziej mi brakuje fabuły towarzyszy, jakiś napotykanych w świecie do dołączenia, chociaż po prawie 100h przyzwyczaiłem się do swoich, tym bardziej że stworzyłem sobie w głowie potomków bohaterów z Tormenta z odpowiednimi avatarami, więc nawet fajnie się nimi grało, ale mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować