Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pełna lista samochodów dostępnych w Project CARS

24 postów w tym temacie

Strasznie cienka ta carlista...

Gdzie Ferrari, Lamborghini, Nissan, Chevrolet, Dogde, SRT, Maseratti, Bugatti, Bentley, Jaguar, Subaru, Toyota, Honda, Koenigsegg. To są marki wymienione na szybko z głowy, a nawet wśród marek będących w grze strasznie kiepski dobór. Jak dla mnie potworna lipa, taka carlista to może być w Becie, a nie pełnej wersji gry o wyścigach na torze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega wyżej - BIEDA. Brak Jaguara można jeszcze przeboleć, bo są Astony, ale brak całej reszty znanych i kochanych marek jest karygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak napisał kolega wyżej - BIEDA. Brak Jaguara można jeszcze przeboleć, bo są Astony,
> ale brak całej reszty znanych i kochanych marek jest karygodny.
Ta. A widziałeś na wyścigach setki Koeningseggów, Ferrari i Bugatti? Już w Undercover śmieszył mnie Veyron. "Podejrzany zmienił lakier. Wcale nie jeździ jedynym Bugatti w całym stanie, nie wiemy gdzie jest!" Nie mówiąc już np. o Bentleyu, czy Maseratti,m które w ogole nie są pomyślane jako auta do wyścigów. Ścigać się limuzynami? No subaru, Toyota, Honda, czy Dodge faktycznie by się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większosc tych zakrawa o komedie.A mój ulubiony car Ford Capri który w starszych buildach miał wspaniały sound,został zmieniony tak ze grac sie odechciewa.Dzwiek zrobił sie chaotyczny jakby silnik miał sie wnet zarżnąć.Pozbawiono go także efektu szarpnięcia skrzynią biegów przy zmianie biegu.Gre miałem kupic jedynie dla tej fury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 21:06, NemoTheEight napisał:

Ta. A widziałeś na wyścigach setki Koeningseggów, Ferrari i Bugatti? [...]


Koenigsegga widziałem - w Polsce, jak walnął w kibiców :D Pozatem to jest gra i im więcej znanych ikon motoryzacji, tym lepiej. Bentleye faktycznie słabo się nadają na tor (nawet ten niby wyścigowy, który mimo usprawnień nadal waży 2 tony), ale Maserati ma wersje Stradale na tor, więc mogłyby być. Dobrze przynajmniej że w kwestii japońskich i amerykańskich maszyn się zgadzamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę tylko zwrócić uwagę, że to produkcja crowdfundingowa, więc zapewne twórcy nie mieli hajsu, żeby zdobyć licencje na wszystkie największe marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferrari z tego co wiem bierze od dawna udział w wyścigach jakiejś tam klasy (i nie mówię tutaj o F1), podobnie jak zresztą Bentley.
Poza tym, od tego są gry, żeby pojeździć sobie tym, czym w rzeczywistości się nie da. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie bieda... tylko jakieś 70 licencjonowanych aut. O kompletną listę marek nawet NFS nigdy się nie otarł, pomimo wsparcia giganta EA. A co dopiero gra z kickstartera. Że przytoczę słowa klasyka "narzekać to każden jeden potrafi...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ferrari z tego co wiem bierze od dawna udział w wyścigach jakiejś tam klasy (i nie mówię
> tutaj o F1), podobnie jak zresztą Bentley.
> Poza tym, od tego są gry, żeby pojeździć sobie tym, czym w rzeczywistości się nie da.
> ;)

Ferrari jak i Bentley biorą udział w wyścigach GT jak i w WEC (Ferrari). Nawet Koenigsegg skontruował model CCGT, niestety dla szwedów, FIA zmieniło przepisy dla klasy GT1 i Koenigsegg musiał porzucić zamiar startów w tej serii.

Auta? Bieda, te same auta co w każdej innej ścigałce, brakuje tutaj polotu i finezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dużo aut, więc nie widzę sensu narzekać. Chyba, że ktoś jest totalnym fanem motoryzacji wszelakiej. Zapewne niedługo po premierze coś dodadzą jeszcze. Trudno dostać jest na wszystko licencję. To wszystko kosztuję ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo każdy by chciał 1000 aut które jeżdżą tak samo i nie mają widoku ze środka...
imho nie ilość a jakość - ocenimy po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zwolennikiem wrzucania do gry po x-naście wariacji jednego pojazdu różniących się kształtem nalepki na masce i późniejszego zachwalania typu "gra ma 5483 modele aut do wyboru". Jednak z treścią newsa trudno mi się zgodzić - "Slightly Mad Studios zadbało o to, by modeli pojazdów w Project CARS było pod dostatkiem"? Coż - wiele rzeczy o tej liście można powiedzieć, ale na pewno nie to, że w porównaniu do podobnych gier tego typu aut jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kiepska ta lista. Owszem, jedni mogą być zachwyceni a inni nie, ale liczyłem na to, że jednak pojawią się auta zwykłe w najmocniejszych wersjach, np. Leon Cupra, Civic Type R i ogólnie tego typu usportowione zwykłe auta, a dostajemy niemal same wyścigówki... Grałem jakiś czas temu w PCARS i tak naprawdę jeździłem Focusem RS, Lancerem, Meganką i od biedy R8, bo inne już typowo wyścigowe fury mnie nie interesują.

Jednym słowem liczyłem, że to będzie coś a''la GT/Forza na PC, a wyjdzie coś na wzór GTRów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować