Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowe GTA V sprzedaje się jak świeże bułeczki

27 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2015 o 11:06, Arborr napisał:

Zanim [m] zaczną pisać...


Zanim Arborr zacznie pisać... Niech pomyśli, a po napisaniu posta niech przeczyta go ze 3 razy przed dodaniem. Degrad -1, następnym razem będzie tymczasowy odpoczynek od forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 09:57, kodi24 napisał:

A to GTA V jest jedyną grą, która kiedykolwiek wyszła na pc? ;)

Oczywiście, że nie. Chodziło mi dokładnie o przytoczenie słów wypowiadanych przez większość graczy konsolowych (w sumie sam jestem jednym z nich :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A podobno tworzenie gier na PC się nie opłaca xD.
Nom, i gry się słabo "sprzedajom" ;D, a GTA to "wogule bendzie siem słabo sprzedawać". Sorry ale musiałem wyśmiać teraz wszystkich którzy wróżyli te swoje bełkotliwe teksty z fusów.

@kodi24 Nie jest jedyną ale jest jedyną grą której masa hejterów wróżyłą że na PC będzie:
a) Optymalizacja rodem z czwórki
b) Sprzeda się gorzej niż czwórka na PC
c) Ogólem będzie crap itd bla bla bla
A jak wyszło każdy wie. Najlepsze jest to że teraz hejterzy nagle poznikali z forów i nie mają nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 04:17, Illidian napisał:

a) Optymalizacja rodem z czwórki


Na to to głównie pecetowcy narzekali, ale wcale im się nie dziwię- czasami lepiej pogodzić się z tym zawczasu niż później wygałuszać bały. W najgorszym razie można zwalić winę na software, hardware to zawsze świętość ;]

Dnia 02.05.2015 o 04:17, Illidian napisał:

b) Sprzeda się gorzej niż czwórka na PC


Tego nikt nigdy nie przewidzi, zwłaszcza jeśli gra nie jest ewidentnym dziadostwem. Jeśli brak wiary w zakupową solidarność pecetowców równoznaczny jest z hejtem, to hejterzy się pomylili.

Dnia 02.05.2015 o 04:17, Illidian napisał:

c) Ogólem będzie crap itd bla bla bla
A jak wyszło każdy wie. Najlepsze jest to że teraz hejterzy nagle poznikali z forów i
nie mają nic do powiedzenia.


To dobrze. Hejciarnia z drugiej strony barykady natomiast wciąż trzyma się mocno i zawzięcie, bez względu na argumenty. Jak zapewniali, że ich wersja gry będzie najlepsiejsza w całej wiosce tak będą o tym zapewniać do kolejnej części GTA i o jeden dzień dłużej ;) Mnie to w zasadzie nie dotyka, imo GTA to ogólnie przeciętna gra. Ale kto ogień zwykł zwalczać ogniem.. ma co najwyżej więcej ognia w stodole i tak w kółko :p
Jeśli przy kolejnej odsłonie tego tytułu wydawca zastosuje taki sam schemat będziemy mieli forumową powtórkę z rozrywki (i tak do emerytury);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 12:12, kodi24 napisał:

Na to to głównie pecetowcy narzekali, ale wcale im się nie dziwię- czasami lepiej pogodzić
się z tym zawczasu niż później wygałuszać bały. W najgorszym razie można zwalić winę
na software, hardware to zawsze świętość ;]

Ja się nastawiałem pół na pół i tak świetnej optymalizacji się nie spodziewałem, choć miałem nadzieję że jeśli robią to ludzie odpowiedzialni za MP 3 to będzie dobrze ;p.

Dnia 02.05.2015 o 12:12, kodi24 napisał:

Tego nikt nigdy nie przewidzi, zwłaszcza jeśli gra nie jest ewidentnym dziadostwem. Jeśli
brak wiary w zakupową solidarność pecetowców równoznaczny jest z hejtem, to hejterzy
się pomylili.

Mi nie chodzi o domyślanie się że jest hejtem ale o taki typowy jad pisany na forach, jak dali newsa o GTA V to tylu trolli i hejterów nie widziałem pod newsem z żadnej gry, do tego wystarczy wejść na pierwszy lepszy news na GoL''u czy Gamezilli ;p.

Dnia 02.05.2015 o 12:12, kodi24 napisał:

To dobrze. Hejciarnia z drugiej strony barykady natomiast wciąż trzyma się mocno i zawzięcie,
bez względu na argumenty. Jak zapewniali, że ich wersja gry będzie najlepsiejsza w całej
wiosce tak będą o tym zapewniać do kolejnej części GTA i o jeden dzień dłużej ;) Mnie
to w zasadzie nie dotyka, imo GTA to ogólnie przeciętna gra. Ale kto ogień zwykł zwalczać
ogniem.. ma co najwyżej więcej ognia w stodole i tak w kółko :p
Jeśli przy kolejnej odsłonie tego tytułu wydawca zastosuje taki sam schemat będziemy
mieli forumową powtórkę z rozrywki (i tak do emerytury);

Ja to liczę że GTA VI i dodatki do GTA V (bądź też 1 dodatek ;p) zapowiedzą równo na wszystkie platformy łącznie z PC i kolejny raz hejterzy dostaną plaskacza w twarz bo to co się działo przed premierą GTA V na past geny to istny cyrk i małpy w zoo się tak nie zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 12:59, Illidian napisał:

Mi nie chodzi o domyślanie się że jest hejtem ale o taki typowy jad pisany na forach (...)


Wystarczy poczytać komentarze na YT pod opracowaniami technicznymi Eurogamera- ilością jadu można by obdzielić wszystkie internetowe i tropikalne gady świata ;) Nawet GTA V nie może pochwalić się tak zantagonizowanym community ;)

Dnia 02.05.2015 o 12:59, Illidian napisał:

Ja to liczę że GTA VI i dodatki do GTA V (bądź też 1 dodatek ;p) zapowiedzą równo na
wszystkie platformy łącznie z PC i kolejny raz hejterzy dostaną plaskacza w twarz (...)


...i jedyne co się zmieni to kierunek przepływu gnojówki. To nie do końca jest tak, że mamy tu pojedynek barbarzyńców z ciemiężonymi wieśniakami, obie grupy są siebie warte;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swój egzemplarz kupię i ja tylko poczekam aż stanieje- muszę mieć do kolekcji:)

Za to na PS4 mam od dnia premiery i radości nie ma końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować