Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One przesiądzie się na Windows 10 i to jeszcze w tym roku

61 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2015 o 11:35, patox200 napisał:

Ciekawy pomysł, być może to będzie świetny system i zostawią głęboko w d**ie sony i ich
plestejszon.

Weź nie rób z siebie typowego xbota który wylewa swoje żale z powodu tego że PS4 wygrało ósmą generację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, to rozwiązania może stanowić spory atut w walce o rynek konsol dla Microsoftu. Osobiście posiadam PS4, ale muszę przyznać, że Microsoft ma lepsze podejście do klienta i stara się uzupełnić braki wydajności ciekawymi rozwiązaniami takimi jak powyżej opisane. Wszystkim to może wyjść tylko na dobre, bo może w końcu Sony weźmie się do roboty i zacznie robić ciekawe gry na wyłączność, aby nie tracić przewagi nad konkurentem, co zresztą wcale nie jest takie pewne patrząc na starania Microsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2015 o 11:51, Garinn napisał:

Wszystkim to może wyjść tylko na dobre, bo może w końcu Sony weźmie się do roboty i zacznie
robić ciekawe gry na wyłączność, aby nie tracić przewagi nad konkurentem, co zresztą
wcale nie jest takie pewne patrząc na starania Microsoftu


Jedyne co M. robi to że nie opłaca się kupować ich konsoli. Z prostego powodu. Każdy praktycznie kto ma konsole ma także grywalnego PC. A co za tym idzie po co kupować coś co się już ma (xboxa jak się ma PC)? Ja takim kimś własnie jestem. Jeszcze kilka miesięcy temu planowałem w ostatecnzości jak nie będę miał co z kasą robić kupić xboxa. Teraz nie mam ani jednego powodu. Upgrade windowsa zrobie i będzie git ;) (upgrade który ma być darmowy więc jeszcze mniej wydawania kasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i zacząć korzystać z legalnego systemu operacyjnego zupełnie za darmo.
Gram.pl, prosze nie wprowadzac w blad. Przejscie na Win10 nie sprawi, ze nagle piracka wersja 7ki stanie sie w pelni legalna. Kazdy kto chce byc rzetelnym dziennikarzem powinien to wiedziec:

“With Windows 10, although non-Genuine PCs may be able to upgrade to Windows 10, the upgrade will not change the genuine state of the license,” Microsoft said.

http://www.pcworld.com/article/2899877/windows-10-upgrades-will-remain-non-genuine-for-pirates-microsoft-says.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 11:43, Numenpl napisał:

Weź nie rób z siebie typowego xbota który wylewa swoje żale z powodu tego że PS4 wygrało
ósmą generację.


Sony wygrało ósmą generację? Śmiechłem mocno. Nie wygrało ośmej generacji, bo ta jeszcze trwa. Mieli przewagę na początku i mają ją dalej, ale ta zaczyna topnieć w oczach (niczym w siódmej X360 do PS3). Także nie opowiadaj tu herezji jakoby w środku bitwy ktoś już wygrał całą wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry krok, widać, że MS dąży do zgrania wszystkich swoich platform, co może przemawiać do większości konsumentów, w końcu mamy jeden ekosystem.

Konsole zawsze będą sprzedawać się dobrze, nie ma co demonizować. W końcu chodzi o prostotę i cenę, większość zatwardziałych użytkowników konsoli prędzej strzeli sobie w kolano, nim przesiądzie się na PC do gry, gdzie sterowniki, instalacje systemu, operacje na plikach, opcjonalne modyfikacje bebechów i inne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawy pomysł, być może to będzie świetny system i zostawią głęboko w d**ie sony i ich
> plestejszon.

Koleś i co ci ten system takiego da. Jak dało by się dzięki niemu grac w gierki z PC co nie wyszły na xboxa to jeszcze było by ciekawe, a tak to większość machnie ręką. Ich konsola ciąga nie widzi tyłu PS4 tylko kurz i dodanie Windows 10 chyba aż takiej sprzedaży im nie da by Sony dogonić. Po za tym na PS3 można było Linuxa bez problemu instalować i jakoś nikt tak po gaciach z zaskoczenie nie kitował jak ty po tej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Sony udostepnilo dane, ze na koniec marca sprzedali 22.3mln sztuk konsol. Do tego, wedlug NPD, PS4 sprzedalo sielepiej od X1 w USA (czyli glownym rynku zbytu XOne) w styczniu, lutym oraz marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się skuszę na takiego Xboxa. Osobiście, nie chcę rezygnować z Siódemki w swoim komputerze, a też nie mam jakiegoś niesamowitego sprzętu. Jestem za, zwłaszcza jeśli gierki Pecetowe będą chodzić na Xboxie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawy pomysł, być może to będzie świetny system i zostawią głęboko w d**ie sony
> i ich
> > plestejszon.
> Weź nie rób z siebie typowego xbota który wylewa swoje żale z powodu tego że PS4 wygrało
> ósmą generację.
Z tym wygrywaniem to się okaże za 2-3 lata jak wyjdą pozostałe mocne tytuły. Na ten moment są z przodu, ale Microsoft też zarabia grube pieniądze na swojej maszynce, na którą nie wydał tyle co Sony projektując i wdrażając PS4. Zresztą co za różnica, ważne jest, aby wychodziły innowacyjne, ciekawe tytuły, a z tym jest fatalnie na każdym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Świetny pomysł, to rozwiązania może stanowić spory atut w walce o rynek konsol dla Microsoftu.
> Osobiście posiadam PS4, ale muszę przyznać, że Microsoft ma lepsze podejście do klienta
> i stara się uzupełnić braki wydajności ciekawymi rozwiązaniami takimi jak powyżej opisane.
> Wszystkim to może wyjść tylko na dobre, bo może w końcu Sony weźmie się do roboty i zacznie
> robić ciekawe gry na wyłączność, aby nie tracić przewagi nad konkurentem, co zresztą
> wcale nie jest takie pewne patrząc na starania Microsoftu

Czemu wszyscy ludzie mają pamięć wiewiórki i są jak chorągiewki na wietrze?
Microsoft ma lepsze podejście do klienta. Brawo. Gdyby nie gównoburza i bardzo słaba sprzedaż xone w pierwszych miesiącach to nadal miałbyś tam kolego zakaz odsprzedawania używanych gier, przymusowego kinecta, golda bez gier i always online. Tyle i aż tyle xboxowcy zawdzięczają dobrej sprzedaży playstation i ich polityce. Microsoft nie stał się święty tylko walczy o życie. Zrozumcie to w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ekskluzywne tytuły na xbo tracą sens. Teraz tytuły jakie są na xbo mogą być bez problemów udostępnione dla pc z windowsem 10. Dokupienie pada to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować