Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciri i Geralt w nowych materiałach z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

61 postów w tym temacie

Ciri...Pani Czasu i Przestrzeni. Pani Światów. Biega po lasu bijąc wilców i używając blinku...so much magic from most powerful person in the world... już czuję pozew od Supergiant Games za skopiowanie Funkcji "Jaunt". A tak poza tym to wygląda dobrze, z tym, że już mdło od materiałów promocyjnych się robi. Pewnie wydali na reklamę więcej niż GTA V zarobiło w na wszystkie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tylko 18 dni do premiery, więc co się dziwić, że kampania reklamowa idzie pełną gębą. A co do Ciri, to podoba mi się pomysł z tym teleportem zamiast uniku, wiadome, że ona w pełni wiedźminką nie jest, więc nie ma aż tak dobrego refleksu jak Geralt żeby móc zwykłym skokiem uniknąć ataku przeciwnika. Liczę też, że Ciri też dostanie jakieś mini drzewko umiejętności, które będzie można stopniowo rozwijać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że ten filmik zrobił na mnie jakieś mega wrażenie, właściwie nie pokazali nic ciekawego lanie wilków i blink z kamerą prawie cały czas skierowaną w ziemię, ja rozumiem, że większość czasu spędzimy z tak ustawioną kamerą, ale średnio to się nadaje na materiał promocyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj siadając do kompa pomyślałem sobie: "Dawać mi to nowy news of W3, bo jeszcze dziś nie było". Wchodzę na CDA i tam właśnie ten filmik był ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się na początku wypie... yyy... znaczy się przewróciła i wpadła do strumyka. Nic ciekawego poza unikami wzorowanymi na Johnnym Cage''u z Mortala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, niczego innego się w sumie nie spodziewałem. Ten filmik przypomniał mi jednak o tym, czego naprawdę się obawiam: polskich głosów Ciri i Yennefer. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 16:59, borias napisał:

Nudy. To ma być materiał promocyjny? Chyba za bardzo mnie rozpieścili poprzednimi materiałami
i teraz spodziewam się nie wiadomo czego.


Materiał tworzył IGN, który do tej pory skopał mocno praktycznie wszystkie zajawki o Wiedźminie 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 17:08, Kadaj napisał:

Dorzucić jeszcze turlającego się Geralta i mamy najgorszy filmik promocyjny roku. ;p


Akurat w W3 turlanie może należeć do rzadkości - jeśli człowiek dobrze opanuje uniki, odskoki i piruety, to nie będzie musiał grać jak amator i odturliwać się co chwilę. Poza tym w miarę rozwoju postaci, Geralt otrzymuje nowe animacje ;)

Jaki gracz, taki wiedźmin - jeśli ktoś będzie leciał na pałę i bił wszystko co się rusza, to nic dziwnego, że będzie korzystał z turlania, bo pozwoli mu uciec z bezsensownego pomysłu na walkę. Jeśli ktoś będzie grał lepiej, to turlanie się nie będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tych materiałów z gry przed premierą. Czuję się jakbym już grał i znał część gry ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 16:47, Rick napisał:

Ten filmik przypomniał mi jednak o tym, czego naprawdę się obawiam: polskich głosów Ciri i Yennefer. :P


Amen. Chyba jedyną rzeczą, jaka w W2 mi się podobała, był akcent krasnoludów. To coś, czego w języku polskim po prostu nie da się zrobić. O wyższości wersji angielskiej nad polską możemy rozmawiać długo i namiętnie, ale tak, jak nie wyobrażam sobie STALKERa z dubbingiem, tak samo Wiedźmin z polskimi głosami jest dla mnie... po prostu gorszy.

A ten filmik kompletnie nie zrobił na mnie wrażenia. Jedna z najpotężniejszych postaci w uniwersum Wiedźmina biega po lesie i tłucze Bogu ducha winne wilczki? Naprawdę? Nie można było przynajmniej barghestów czy czegoś podobnego tam dać? Może jeszcze ma dostarczyć zleceniodawcy 10 szczurzych ogonów? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam bo szkoda oczu. Poczekam na finalny produkt. Z tego co pamiętam to dubbing polski u Saskii był tragiczny. Jej przemówienie na murach to był koszmar dla mych uszku. Totalnie czytanie z kartki i nie dopasowanie tekstu do animacji postaci. Ale to wina już CDPR. Mam nadzieję, że W3 będzie poziom wyżej, niż W2 i przynajmniej tak dobry jak W1.

@Ring5 - dubbing to kwestia umowna. Zawsze możesz sobie zainstalować wersję angielską, jeśli tak bardzo ją kochasz i cenisz. W Wiedźminie nie wyobrażam sobie innego języka niż nasz polski. Tego stękania i źle dopasowanych głosów w wersji angielskiej nie mogłem zdzierżyć. Kwestia gustu i o tym raczej nie powinno się dyskutować. Dlatego tak bardzo uwielbiam wielojęzyczność w grach. To powinno być nawet nakazane odgórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować