Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wasteland 2 w wersji Game of the Year Edition to sporo nowych dialogów

13 postów w tym temacie

> Człowiek traci ochotę kupować gry na premierę, skoro lepiej jest poczekać na wersję GOTY

Tak to jest jak sie nie czyta tylko komentuje "ale naturalnie także komputerowi gracze mogą liczyć na dostęp do nowości. I to zupełnie darmowy," wiec w tym przypadku nie ma roznicy czy Goty czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Człowiek traci ochotę kupować gry na premierę, skoro lepiej jest poczekać na wersję GOTY

Mam koleżankę w stanach. W jej rejonie mieszka dużo polaków. Zawsze się śmiała że to ogólnie fajni ludzie ale narzekanie mają we krwi. I tak siedzi mi to z tyłu głowy od dobrych paru lat i niestety muszę przyznać jej rację. Jak w stanach sport narodowy to pozywanie innych tak u nas jest to narzekanie.

Dostajesz grę za świetne pieniądze (chyba od około 60zł już mogłeś mieć kopię na KS). Jest kompletna, nie jest pocięta na DLC i daje dużo radości. Po roku przychodzi producent i mówi:

- Słuchajcie, przez ostatni rok posadziliśmy ludzi do tego tytułu. Poprawili grafikę, mechanikę, dorzucili kupę dialogów i głos do postaci i zrobili troszkę innych rzeczy. Do tego teraz gra będzie śmigać na kilku platformach. A... i dostaniecie to za darmo.

Jaka jest Twoja odpowiedź?

> Człowiek traci ochotę kupować gry na premierę, skoro lepiej jest poczekać na wersję GOTY

Zgadzam się z Tobą w jednym zakresie. Nie warto dzisiaj kupować wielu gier na premierę od takich firm jak Ubisoft, EA czy nawet Take-Two. Bo oni dają Ci wybór, albo kup pociętą grę albo kup kompletną za rok. Chociaż czasem już nawet tego nie robią (premium do BF itp). Nie mówiąc o tym że taki Borderlands miał "season pass" który nie obejmował wszystkich DLC, BF mimo nawet opłacenia premium ma mikropłatności a niektóre gry w GOTY musisz sobie kupić ponownie (co akurat czasem jest tańsze niż kupienie wszystkich DLC do podstawki).

Ale w tym wypadku, jest zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo miło z ich strony. Choć wątpię, czy gra na tytuł GOTY zasługuje - jak na budżet, jakim dysponowali, to było to nieco niedorobione. Aktualizację chętnie przygarnę, bo gra mnie od siebie odrzuciła zaraz po premierze, a ja naprawdę lubię post-apo. W jej miejsce po raz kolejny zaliczyłem klasyczne Fallouty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żadne "4 tys. nowych linijek" tylko 4 tys. linijek otrzyma voice acting którego wcześniej nie miały. O tym czy posiadacze dostaną za darmo też póki co twórcy milczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"This summer inXile Entertainment will be releasing the Game of the Year Edition for Wasteland 2, and the PC version is being upgraded for free to this superior version."

"over 4000 new voiced lines and it’s still growing"

Źródło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa. Jeśli edycja GOTY będzie dostępna za darmo dla ludzi, którzy wcześniej kupili wersję premierową, to nie ma powodów do narzekań. Dla tych co jeszcze nie grali będzie to dobra okazja aby zanurzyć się w post-apokaliptycznym świecie gry, a ci co kupili grę w dniu premiery mogą do niej powrócić jeszcze raz w ulepszonej wersji. Ja osobiście należę do tej pierwszej grupy. Mam trochę zaległości do nadrobienia jeśli chodzi o cRPGi, ale mam nadzieje że na W2 też czas się znajdzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2015 o 15:08, Shinigami napisał:

"This summer inXile Entertainment will be releasing the Game of the Year Edition for
Wasteland 2, and the PC version is being upgraded for free to this superior version."

"over 4000 new voiced lines and it’s still growing"

Źródło :P

Źródło to bullshit, czytaj źródło źródła: http://wastelandrpg.tumblr.com/post/116650352336/shacknews-interviews-chris-keenan Ja tu widzę tylko info o dodaniu VA do wielu linijek, a nie nowych linijek. Nie ma też nic o tym, że będzie za darmo, nawet w poprzednich notkach jest napisane że twórcy dopiero ogłosza swoje plany względem wersji PC (dunno, może boją się że ludzie by się rzucili teraz kupować dla darmowego upgrade''u zamiast kupić GOTY na konsole, who knows).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "This summer inXile Entertainment will be releasing the Game of the Year Edition
> for
> > Wasteland 2, and the PC version is being upgraded for free to this superior version."
>
> >
> > "over 4000 new voiced lines and it’s still growing"
> >
> > Źródło :P
> Źródło to bullshit, czytaj źródło źródła: http://wastelandrpg.tumblr.com/post/116650352336/shacknews-interviews-chris-keenan
> Ja tu widzę tylko info o dodaniu VA do wielu linijek, a nie nowych linijek. Nie ma też
> nic o tym, że będzie za darmo, nawet w poprzednich notkach jest napisane że twórcy dopiero
> ogłosza swoje plany względem wersji PC (dunno, może boją się że ludzie by się rzucili
> teraz kupować dla darmowego upgrade''u zamiast kupić GOTY na konsole, who knows).

W zasadzie można to interpretować dwojako. 4000 new voiced lines może oznaczać że oddali vo do 4000 linii albo dodali 4000 linii z vo :-) Ale zapewne masz rację i chodzi o dodanie głosu do 4000 linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować