Zaloguj się, aby obserwować  
Roxario

1st Independent Assault Battalion - zapraszamy do wspólnej gry!

3 posty w tym temacie


O nas

1st Independent Assault Battalion jest nowo powstałą grupą skupiającą się na rozgrywaniu realistycznych misji kooperacji na platformie ArmA3.

Obecnie posiadamy 5 aktywnych osób, które z pasją i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju grupy.

Nasi mission makerzy dbają o różnorodność rozgrywek, dzięki czemu gracze wcielają się w armie z najróżniejszych części globu wykorzystując przy tym najróżniejszy sprzęt. (od transporterów kołowych, do lotnictwa i czołgów)

Pomimo niedużego stażu na scenie ArmA3 dokładamy wszelkich starań, aby nasi gracze godnie reprezentowali 1stIAB na rozgrywkach między klanowych. Nie jesteśmy zamkniętą grupą, dlatego osoby spoza drużyny zawsze mogą dołączyć do naszych rozgrywek, aby wspomóc nas na wirtualnym polu bitwy.Szkolenia

Dla nowych rekrutów oferujemy profesjonalne szkolenia począwszy od podstaw gry kończąc na praktycznej wiedzy tj. obsługa radia, posługiwanie się kompasem i mapą, formacje, oraz obsługa broni.
Osoby z małą wiedzą o wojskowości również nie mają o co się martwić. Nasza grupa zawsze stara się dostarczyć materiały, artykuły bądź filmy z których osoby zainteresowane mogą dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy.


Serwery i modyfikacje

Do gry z nami wymagamy modyfikacji, które znacznie wpływają na rozgrywkę i realizm.

W ich skład wchodzą:
RHS: Escalation
CAF Aggressors
All in Arma
Force Radio
oraz dodatkowa paczka modyfikacji 1stIAB, którą znajdziecie na naszym forum.

Oferujemy własny serwer TeamSpeak3 na którym toczy się życie grupy, oraz serwer do gry, który cały czas jest udostępniony dla wszystkich graczy.
Serwer gry można znaleźć pod adresem: 78.10.78.43:2302
Serwer TeamSpeak3: 78.10.78.43Rekrutacja

Rekrutacja odbywa się w dwóch etapach. Na początku gracze zainteresowani członkostwem w grupie składają podanie na forum, gdy zostanie ono przyjęte zapraszani są na rozmowę wstępną na TS3. Po zaakceptowaniu podania na forum i potwierdzenia tego na TS3 osoba jest poddawana wstępnemu szkoleniu.

Nasza strona internetowa znajduje się pod adresem: http://1stiab.xaa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Wątek o ArmA3: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=67975&u=118
2) Forum zaproszeń do multiplayer: http://forum.gram.pl/forum.asp?r=6
3) Zanim założysz nowy temat, sprawdź, czy taki już nie istnieje. Instrukcja obsługi wyszukiwarki: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=74

Zakładając konto, zaakceptowałeś regulamin. Jest tam taki fragment: Zanim rozpoczniesz jakąś dyskusję czy zadasz pytanie (inaczej mówiąc stworzysz nowy temat), upewnij się czy już ktoś tego nie zrobił. Skorzystaj z wyszukiwarki.

Witamy na Gramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieszczone w złym dziale, przenoszę. Na przyszłość, macie na forum odpowiednią sekcję z zaproszeniami do multiplayera [Linki podał kolega powyżej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować