Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Britney Spears chce podobnie jak Kim Kardashian mieć swoją własną mobilną grę

7 postów w tym temacie

Ładnie wyszła na tym zdjęciu (na ogół wychodzi brzydko i nieładnie się uśmiecha). "Ooops I did it again" było pierwszą piosenką, którą zaśpiewałem growlem na karaoke. Więc sentyment do Britney mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to "była" gwiazda popu?!? Toż to potwarz, chamstwo i takie tam. Britney zawsze będzie na topie. Britneyyy...

A tak na serio to w tego typu super produkcje grają chyba tylko najwierniejsze 10letnie fanki tych "mega-gwiazd" popu. Problem jest taki, że Britney to już chyba takich fanek nie ma, bo wszystkie mają po 30 lat. Ciekawy jestem czy gra Kanye Westa będzie o homoseksualnych rybach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 21:24, KannX napisał:

Ładnie wyszła na tym zdjęciu (na ogół wychodzi brzydko i nieładnie się uśmiecha). "Ooops
I did it again" było pierwszą piosenką, którą zaśpiewałem growlem na karaoke. Więc sentyment
do Britney mam ;)

Dzieciaki znad Bodom did it better ;) https://www.youtube.com/watch?v=WGtXlBbWeB4

czaczi87 To jest ciekawe, dla kogo ta gra ma być potencjalnie adresowana bo troszkę o pani Spears cicho... Sam gościnny występ w stylu "It''s Britney bitch" to zbyt mało by o sobie przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2015 o 22:21, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Dzieciaki znad Bodom did it better ;)


Wiem wiem, dzięki nim się przemogłem do growlowania na karaoke popularnych piosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować