Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - garść nowych informacji i materiałów z gry

47 postów w tym temacie

Im więcej wiedźmina tym lepiej :)
Mam takie pytanie kiedy będzie można się spodziewać recenzji gry na grami? Czy w ogóle już ktoś ją zaczął pisać lub grać w samego wiedźmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeginaja z tymi materiałami. Niektórzy mogą sie przez ten hype zawieść albo raczej grając miec wrażenie ze juZ to widzieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem na Onecie, że recenzja będzie 12 maja, Gry Online pewnie też się zepną. na Gram trzeba będzie zapewne jak zwykle poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 12:07, PokerMorda napisał:

Błagam, czy jestem jedyną osobą, której Wiedźmin 3 nie obchodzi? ;-;


Zmusza Cię ktoś do czytania newsów na temat gry, która Cię nie obchodzi?
Zwykle ci, których dany tytuł nie interesuje, nie wypowiadają się w nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 12:07, PokerMorda napisał:

Błagam, czy jestem jedyną osobą, której Wiedźmin 3 nie obchodzi? ;-;

Nie jesteś sam. Czym więcej widzę Wieśka tym bardziej zbiera mi się na wymioty, a lodówkę wyrzuciłem przez okno ;). I pomysleć, że jeszcze parę miesięcy temu nie mogłem się odczekać, a teraz zrezygnowałem z pre-orderu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 11:41, Oscar_Oks napisał:

czytałem na Onecie, że recenzja będzie 12 maja, Gry Online pewnie też się zepną. na Gram
trzeba będzie zapewne jak zwykle poczekać.


Skąd ta pewność? ;)

U nas też recenzja pojawi się w przyszły wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tempie zanim gra wyjdzie to będziemy wiedzieć już wszystko i tak po ostatniej serii screenów wyszedł mega spoiler, dzięki CDPR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > czytałem na Onecie, że recenzja będzie 12 maja, Gry Online pewnie też się zepną.
> na Gram
> > trzeba będzie zapewne jak zwykle poczekać.
>
> Skąd ta pewność? ;)
>
> U nas też recenzja pojawi się w przyszły wtorek.

A jak pierwsze wrażenia? Mamy grę roku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 12:07, PokerMorda napisał:

/ciach/

Nie: nie jesteś. Wieśka od pierwszej części uważam za co najwyżej przeciętną oraz nudną grę - trójkę totalnie olewam. Niestety zalew informacji o tejże przyprawia mnie o ból głowy, bo to jest nawet gorsze niż agitacja wyborcza. :/ Tutaj screen, tutaj dodatkowa minuta rozgrywki... Żenua... Zasada jest prosta: dobry produkt obroni się sam - tutaj nie wygląda mi to na dobry produkt przy tym zalewie materiałów co chwila, które już mało co wnoszą do tematu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 12:44, Gniewny1j napisał:

A jak pierwsze wrażenia? Mamy grę roku? :P


Obowiązuje nas embargo do dnia jego upłynięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że za dużo informacji wręcz zniechęca graczy. W moim przypadku unikałem informacji aż w końcu obejrzałem te gameplaya i mimo iż zamówioną kolekcjonerke miałem a później oczywiście ją opłaciłem to mam wrażenie że ta gra będzie nudna gdyż ciągle pokazywano to samo. Trochę załuje że te filmy oglądałem.

Ja doskonale rozumiem że wszystkiego nie mogą zdradzić ale żeby w 3 rozgrywkach pokazywać np. ten sam biom to wygląda to źle.

Co do samej gry, też nie mam jakiegoś hype na nią. Uniwersum Sapkowskiego mnie nie interesuje, Pierwszy Wiedzmin był dobry natomiast drugi był tragiczny co mi ostudziło zapał na wyczekiwanie W3. Jednak jako że lubię cRPG i ogólnie RPG tym bardziej gdzie jest jeden bohater a nie cała drużyna to bardzo chętnie w niego zagram i sam ocenie czy było warto wydać te 419zł (za to na figurkę jestem napalony bo lubię takie gadżety:P i chyba ona bardziej na mnie działa niż sama gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta: dobry produkt obroni się sam

Gdyby ta zasada obowiazywala, w TV mielibysmy o wiele mniej reklam. A w najnowszym CDA juz sa wrazenia z 20 godzin intensywnego grania w finalna wersje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że recenzja będzie minimum 100/10, CDP płaci CDP wymaga, nie pamiętam by gnioty z Ubisoft, Activision czy EA miały niskie noty od portali z grami, a później oceny graczy... średnia 2/10.
Co nie znaczy, że nie wierzę w Wiedźmina, choć Wiedźminem 2 jestem rozczarowany po całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2015 o 13:22, Black_Druid napisał:

oczywiście, że recenzja będzie minimum 100/10, CDP płaci CDP wymaga, nie pamiętam by
gnioty z Ubisoft, Activision czy EA miały niskie noty od portali z grami, a później oceny
graczy... średnia 2/10.
Co nie znaczy, że nie wierzę w Wiedźmina, choć Wiedźminem 2 jestem rozczarowany po całości...


Tak, tak, wlasnie od wczoraj licze kase z lapowki i teraz mi pomyliles i musze zaczynac od poczatku, a bylem juz przy 120.234! Szlag! No i ocywiscie oceny 2/10 sa jak najbardziej obiektywne przy grach AAA, wszystko do dupy w nich a grafika gorsza jak w Maluch Racer itd. Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować