Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat X w końcu na Androidzie

9 postów w tym temacie

Na androidzie NIE BYLO tego od polowy kwietnia. Wystarczy poczytac zagraniczne fora spoza Polski, by zobaczyc, ze nie dotyczylo to tylko Polski, ale Androida ogolnie.

Link do Twittera Ed Boon'a
https://twitter.com/noobde/status/595608976273747968

Wyraznie mowi o premierze na Androida, a nie o premierze na Androida w PL. Nie wiem skad autor wytrzasnal, ze gra byla dostepna na androida od polowy kwietnia, tylko nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na androidzie NIE BYLO tego od polowy kwietnia. Wystarczy poczytac zagraniczne fora spoza
> Polski, by zobaczyc, ze nie dotyczylo to tylko Polski, ale Androida ogolnie.
>
> Link do Twittera Ed Boon''a
> https://twitter.com/noobde/status/595608976273747968
>
> Wyraznie mowi o premierze na Androida, a nie o premierze na Androida w PL. Nie wiem skad
> autor wytrzasnal, ze gra byla dostepna na androida od polowy kwietnia, tylko nie w Polsce.

Obawiam się, że możesz się mylić. Gra była dostępna jedynie w kilku wybranych krajach dokładnie od 21 kwietnia w Google Play w ramach tzw. soft launch. Oficjalna premiera gry nastąpiła dopiero teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, pograłem na Xperii Z2 i mnie nie poruszyła. Sterowanie i bijatyka banalnie prosta, bo tylko tapanie po ekranie i w wybranych momentach sama gra mówi Ci, że możesz combo zakończyć tak jak oni sugerują. Jakieś awansowanie postaci, karty do gry o.o a telefon zaczął się grzać po 2 minutach. Dziękuję, ale moim zdaniem niektóre gry nie powinny iść na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że nie będzie jakichś strasznych mikrotransakcji, w Injustice na telefonie grałem dużo i mimo, że nie wydałem ani złotówki grało mi się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Obawiam się, że możesz się mylić. Gra była dostępna jedynie w kilku wybranych krajach
> dokładnie od 21 kwietnia w Google Play w ramach tzw. soft launch. Oficjalna premiera
> gry nastąpiła dopiero teraz.

Źródło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 21:30, Henrar napisał:


Ale tam jest update z 22-04, ze było dostepne w Kanadzie (a wiec w momencie pisania juz nie jest). Ponizej wspominaja o tym, ze gra byla na google play, ale jest niedostepna dla wiekszosci swiata. Nie ma ani slowa o tym dla kogo jest dostepna. Wiec z tekstu wynika, ze byla przez chwile dostepna dla Kanady (blad jakis?) i w zasadzie nic wiecej.

Stawiam wiec raczej na blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować