Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Geralt też była kobietą? Zobacz fenomenalny cosplay z Wiedźmina 3

26 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2015 o 12:12, Jego_Wysokosc_Jezus napisał:

Usuńcie tą abominację!


Nie mogę tak od ręki usunąć Twojego konta :(

P.S. - tę* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 12:18, Fett-PL napisał:

> Usuńcie tą abominację!

Nie mogę tak od ręki usunąć Twojego konta :(

P.S. - tę* :)


+1 :) To samo pomyślałem :)

A co do samego cosplay''u to bardzo fajny. Widać, że włożono w niego bardzo dużo trudu i pracy. Wyszedł świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toć ich wiele już było... :>

Ogólnie zawsze podobały mi się cosplaye wersji kobiecych postaci męskich. Bo dlaczego nie? Nawet w tym przypadku nie ma co narzekać na to, że "szczuje" tym czy owym... po prostu dobra interpretacja tego "co by było gdyby Geralt była kobietą?" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kobiety przebierające się za mężczyzn... Czekam na cosplay jakiejś postaci kobiecej w
> wykonaniu faceta.

Jedną w sejmie mamy. hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny. Jeśli wiedźmin mógłby być kobietą to wyglądał by właśnie tak. A niektórym tu widzę się ładnie we łbach poprzewracało. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiecy cosplay bez dekoltu do pępka? jakaś nowość :D. Musze przyznać że strój świetny chociaż kobiecy Geralt jakoś nieszczególnie mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ona się nie przebiera za faceta, tylko tworzy żeńską kreację męskiej postaci. Ludzie ogarnijcie się...

Tak poza tym cosplay świetny, widziałem wczoraj czy przedwczoraj na reddicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zwykły związek przyczynowo-skutkowy. W dzisiejszych czasach, kiedy to rodzaj męski coraz bardziej zanika, a kreująca się 3 płeć zaczyna dominować. Jest całkiem normalne, że kobiety tęsknią do prawdziwej męskości. Całkiem ciekawie jej to wyszło, biorąc pod uwagę, że włosy i blizny Geralta u wielu "cosplayerów" wyglądają komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2015 o 11:51, Sanders-sama napisał:

Dla mnie bomba


Nawet dwie bomby ;)
Dobra robota, widać "effort" włożony w strój i makijaż. I miło, że nie ma biustu na wierzchu.
Edit: co ciekawe blizny zrobione lepiej niż w niejednym filmie, nawet wysokobudżetowym-są wklęsłe, jak prawdziwe blizny a nie wypukłe jak to często bywa(gdy idzie się na łatwiznę). Naprawdę sporo pracy te przebieranki musiały ją kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonały cosplay. Asian level normalnie :) Pani ma idealną urodę do tej roli, bo nie jest ''lalkowata'' i ma chudą (ale nadal ładną) twarz. No i pięknie zrobiony strój! Dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować